2726
عنوان

هرگززززز به عنوان یه دختر این کارو انجام ندین⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 6359 بازدید | 334 پست

چرتو پرت محض 

ادما متفاوتن... نمیشه یه رای داد برای همه

کاربر 1396/10 😊 ملیکای سابق هسدمم 🙂بخاطر فامیلیم کاربریمو حذف کردم شناسایی نشم☺۹۹/۹/۹به همه آرزوهام رسیدم از کوچیک تا بزرگ😍 مرسی خدای مهربونم😍مرسی از کائنات و انرژی مثبت😍😍 ایمان دارم به زمان آرزوهام چون مینویسم امید دارم تلاش میکنم 😍🙂 ای دورترین عشق من یه عابرم دوباره من تو جاده دلت مسافرم❤صدام بزن بشین کنار من بگو من بدون تو کجا برم؟🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به ظاهر البته بعضی مردا خصلتای زنانه دارن 😅

به نظرم بیشتر به فرهنگ جامعه بستگی داره

من خودم میخواستم اینکارو بکنم ولی بعدش که نشستم با خودش تجزیه تحلیل کردم دیدم جنبه ی نه شنیدن ندارم طرف مقابل هم جنبه ی درک ابراز علاقه ی منو نداره 

ولی نمیتونم این نسخه رو برا همه بپیچم

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

راس میگ .

من خودم روشن فکرم اما تو این مورد واقعا گفتن دخترا جواب نمیده ، امتحانش ضرر تداره میتونید یکبار امتحان کنید حتی ب دروغ تا ببینید حرفش درست بوده.

(استثنا تو هر زمینه ای هست)

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
والا مارو که با التماس گرفتن وضعیتمون اینه 😐اگه برعکس بود که دیگه هیچیی

ربطی نداره برعکس من خودم با چشای خودم دارم میبینم بهترین زندگی رو دارن 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
باید هرجوری شده کاری کنی که اون جذب توبشه بدون اینکه توبهش پیشنهادبدی

اره درمورد اینم کلی روش گفته حالا از امشب میخام استفاده کنم ازشون😅😅

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را🙂  

تو دانشگاه ما یک پسر بود خیلی تاپ بود از همه لحاظ هم خوشگل هم خوشتیپ هم پولدار و همه خیلی خیلی باهوش، ولی مذهبی بود با کسی دوست نمیشد یکی از دخترای دانشگاه بهش ابراز علاقه کرد ولی چون از لحاظ اعتقادی باهم زمین تا اسمون فرق داشتن پسره با احترام گفته بود به درد هم نمیخورن، دختره انقد اومد و رفت و حتی یکبار خودکشی کرد تا پسره هم حسابی عاشقش شد و رفت خواستگاری و ازدواج کردن 

نگفت به جاش چیکار کنیم؟ چطور علاقمند کنیم طرفمون رو

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

بله چون مردان اگر زمینه تلاش براشون فراهم نشه ، انگار یه چیزی کم دارند
یه مشاوره هم میگفت  مردانی که یهویی هوس هیجان میکنن تو زندگی زناشویی و روی به روابط پنهان میارن ، یه کمی دلیلش همینه .چون رابطه با همسرشون براشون هیجان لازم که دلشون تاپ تاپ کنه برای جواب و بدست آوردن را نداشته .پس میرن تو روابط پر هیجان و ...

به هر حال من فکر کنم اگه به پسر چراغ سبز نشون بدیم و با پا پیش بکشیم و با دست پس بزنیم و از از این سیاست ها ... خوبه .یعنی اینطور هم نباشه که اصلا بهش نشون ندیم تا خودش بیاد .

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2706