2733
2734
عنوان

کسی هست که شوهرش بچه نخواد اما خودش عاشق بچه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 124 پست
از اولش میگفت نمیخوام

من خواستگارم گفت بچه تو الویت من نیست سریع بهش گفتم ب سلامت. چون عاشق بچم

تو چطوری موندی باهاش.

ان شالله ک دلشو خدا نرم کنه. فقط بهش فشار نیار سر لج نیفته. تو دعاکن خدا خودش عشق بچه بندازه تو دلش.

یا میتونی لباس و کفش بچه بخری جلوچشاش باشه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم مشکل مالی نداریم اصلا .مطمئنم بچه بیاد وابستگیش به خانوادش کم میشه دردسرامون هم تموم میشه  ...

چرادوست داری که با بچه دار شدن مشکلتو حل کنی ؟؟ اومدیو عوض نشد اونوقت تو میمونیو یه بچه و کلی حرصو جوش

مثبت فکر کن و سعی کن همیشه ادم به درد بخوری باشی

من...✋...

شوهرم دوست نداشت...دو بار راصیش کردم...که هر دو بار سقط شد...با این تفاوت که منم بهش پیوستم و دیگه نمیخوام...دو تایی نمیخوایم.😊

به همه میگم دعای فرزند نکنین...منو هر جا دیدین...بر فرض خواستین دعایی برام بکنین...فقط بگین...ان شاالله سلامتی و ارامش داشته باشن...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
2738
من خواستگارم گفت بچه تو الویت من نیست سریع بهش گفتم ب سلامت. چون عاشق بچم تو چطوری موندی باهاش. ان ...

خوب کاری کردی  .زندگی که بخواد حسرت بچه به دلت بمونه ارزش نداره اگه تا الان نرفتم چون پشت نداشتم .لباس بچه خریدم بردم جلوش با کلی عشق و ذوق اما اون گرفت پرتش کرد اونور لباسا رو 

خدایا میدانم که میبینی ...
خوب کاری کردی  .زندگی که بخواد حسرت بچه به دلت بمونه ارزش نداره اگه تا الان نرفتم چون پشت نداشت ...

عزیزم یه چله بردار برای دل رحم اومدنش. دیکه هم بهش حرفی نزن. بسپار ب خدا

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
اره سخت هست درسته اما حس میکنم تنها چیزیه که میتونه شوهر منو از یه مرد وابسته به یه بابای مستقل تبدی ...

عزیزم هرکسی شرایط زندگیش متفاوته.امیدوارم حامله بشی وشوهرت گوش ب فرمانت بشه

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
من...✋... شوهرم دوست نداشت...دو بار راصیش کردم...که هر دو بار سقط شد...با این تفاوت که منم بهش پیوس ...

اخی عزیزم متاسفم که سقط شده .انشاالله خدا سلامتی بده   

خدایا میدانم که میبینی ...
2706