2737
2734

الی هستم 🙋‍♀️ پیجمو تازه زدم نیاز به حمایت شما مهربون دارم💚💗 تو این پیج گوشه ای از من و دنیای رنگین کمونی من رو خواهید دید🌈💚💜💙🧡💛❤🌈 سعی دارم چیزهایی که میبینم و یاد میگیرم رو همراه حس خوب به زندگی؛ با شما دونه های الماسم به اشتراک بذارم💎💝 آرزومه همه خانم های دنیا شاد زندگی کنند💚💗💜 من چشمات میشم رفیق😍 فالوم کنی خوشحالم میکنی 

محتوای پیج برای خانمهاست🍓💗

🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃 @ordi_be_eshgh99

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم؟من دوماهه تو استرس شدیدم هیچ جا حمایتم نکرد

مطمئنین؟ یک درصد فکر کنیم امتحان باشه یا کفاره گناهانمون

شاید میخواد بهش نزدیک تر بشید دلتنگتونه

خدا به ما اندازه یک اقیانوس نعمت میده اما گاهی یک قطره برمیداره برای امتحان یا کفاره گناه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2728
مطمئنین؟ یک درصد فکر کنیم امتحان باشه یا کفاره گناهانمون شاید میخواد بهش نزدیک تر بشید دلتنگتونه خ ...

چقد زیبا گفتی .من نزدیک یک سال پانیک گرفتم تازه ب خدا نزدیک شدم همش میگم اگه پانیک نمیگرفتم هیچ وقت سمت خدا نمیرفتم .خدایا شکرررت 

حال دلم خوب نیست

عزیزدلم. نمیخوام شعار بدم اصلا اما سعی کن انرژی منفی از خودت دور کنی هرچقدر بیشتر به غم و اندوه فکر کنی بیشتر سراغت میاد. من خیلی تو زندگی خودمو اطرافیانم دیدم که حتی اتفاقات بد هم برای من زمینه ای برای رسیدن به اتفاقان خوب بود. مشکلت هرچی که هست خیر شما درش هست به خدا اعتماد و توکل کن

چقد زیبا گفتی .من نزدیک یک سال پانیک گرفتم تازه ب خدا نزدیک شدم همش میگم اگه پانیک نمیگرفتم هیچ وقت ...

دقیقا گاهی مشکلاتی پیش میاد که حتی در اون ها هم خیر هست واقعا از خدا به ما خیر میرسه و ضرر نمیرسه اگر برسه از نفس و اعمال خودمون میرسه.

"هر بلایی کز تو آید رحمت است🌷"

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
عزیزدلم. نمیخوام شعار بدم اصلا اما سعی کن انرژی منفی از خودت دور کنی هرچقدر بیشتر به غم و اندوه فکر ...

عزیزم ممنون که جواب دادی ولی فکر نکنم به این زودیا خوب بشم

این روزهایم به تظاهر میگذر...تظاهر به بی تفاوتی،تظاهر به بی خیالی،به شادی به اینکه دیگر هیچ چیز مهم نیست اما.‌‌..چه سخت می کاهد از جانم این نمایش💔
2738
دوستان من هميشه قبل از پرى درد سينه دارم اين ماه خيلى خفيفه علتش چيه؟

گلم منم یه سالی اینجوری شدم اما درد شدید و سینم بزرگ میشد یه ماه رازیانه دم کردم خوردم تو پری نه البته کلا این حالتم نموند

عزیزم ممنون که جواب دادی ولی فکر نکنم به این زودیا خوب بشم

خوب میشی عزیزم. باید خودتو سرگرم کارهایی که همیشه دوست داشتی انجامشون بدی و نشده بکنی. هدف هایی که عقب موندن ارزوهایی که به هر دلیلی نشدن. دورتو از ادم های مهربون و پر انرژی پر کن 🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼

منم قبلا اینطور بودم برای هر مشکلی بارهاااا و بارهاااا خودمو با افکار منفی و ناراحتی آزار میدادم. اما کم کم که ادم هایی با فرکانس مثبت دورمو گرفتند سبک زندگیم خوب شد و سعی دارم بهتر بشه. کتاب چهار اثر فلورانس. کتاب راز. کتاب معجزه شکرگزاری همه بهت کمک میکنند.

این پیج اینستاگرام منه خواستی فالو کن. دوست دارم‌که همه ی خانمها چه شاغل چه خانه دار چه مجرد و چه متاهل شاد زندگی کنند. @ordi_beeshgh99

🌼🍃🌼🍃🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌼

خوب میشی عزیزم. باید خودتو سرگرم کارهایی که همیشه دوست داشتی انجامشون بدی و نشده بکنی. هدف هایی که ع ...

ممنونم عزیزم خیلی وقت گذاشتی چشم حتما فالو میکنم

این روزهایم به تظاهر میگذر...تظاهر به بی تفاوتی،تظاهر به بی خیالی،به شادی به اینکه دیگر هیچ چیز مهم نیست اما.‌‌..چه سخت می کاهد از جانم این نمایش💔
ممنونم عزیزم خیلی وقت گذاشتی چشم حتما فالو میکنم

قلب مهربونی داری مطمئن باش که بعدها میفهمی که همین حال بدت تورو برای رسیدن به بهترینا آماده میکنه. فقط خودتو حالتو هرچند سخت باشه مثبت نگه دار.موسیقی نقاشی نویسندگی یادگرفتن یه زبان جدید و... میتونه حال و هواتو عوض کنه.... موفق و شاد باشی بانو🍃💚🍃💚🍃💚🍃💚🍃💚🍃💚🍃💚🍃💚🍃💚🍃💚🍃

دنيا خانم و دوستان عزيزم ميشه خواهش كنم جوابمو بدين من يكم اسفند ماه يه رابطه داشتم بعد از اون هر ماه پريود شدم  و نامزدمم همون اسفند ماه فوت شد وقتى فوت شد ترس از باردار بود زد به سرم و از همون ماه تا همين شهريور انقد زعفرونو گل گاو زبون خوردم كه اگه چيزى هست از بين بره،من خرداد تست بتا دادم مقدارش يك بود دوباره همين شهريور تست دادم پنج بود و توى برگه ازمايش نوشته زير ده منفيه،اما چرا پنج شد سرى دوم؟امروز صبح هم بى بى چك زدم منفى بود،بخدا ديونه شدم از استرس از اونموقع تا حالا شش كيلو كم كردم فكره خودكشى زده به سرم.دوره هاى قبل درد سينم بيشتر بود اما الان كه ده روز مونده به پريودم درد سينم خيلى خفيفه همش ميترسم اين ماه پريود نشم دارم ميميرم از استرس.آخه توى گوگل از بارداريهاى نادر نوشته شده اين كه يه نوعى هست شكم بزرگ نميشه.من شكمم تخته تخته بخدا از اونموقع تا حالا تغييرى نكرده.الان سوالم اينه چرا درد سينم خفيفه يعنى پريود نميشم اين ماه؟

مطمئنین؟ یک درصد فکر کنیم امتحان باشه یا کفاره گناهانمون شاید میخواد بهش نزدیک تر بشید دلتنگتونه خ ...

من ۲۳ سال سنمه والا تا حالا فک هم میکنم گناه کبیره ای مرتکب نشدم که انقد زجر میکشم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2706