2737
2734

یک ربع بیس دقیقه اخرش یکمی رب انار بزن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یک ربع بیس دقیقه اخرش یکمی رب انار بزن

این چه توصیه ایه ک میکنین؟ کدوم قرمه سبزی اصیلی رب انار داره؟ یکبار زدم ترش و شیرین شد کلا طعم غذا متفاوت شد .

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

از صبح بذار رو گاز با شعله کم با گوشت گوساله خوش مزه تر می شه ده دفیفه مونده خاموش کنی ۲ تا قاشق ارد گندم تو اب حل کن بریز توش انقده باحال می شه دیگه کناره ظرف اب نمی ندازه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

با حرارت کم تا جا بیفته

پیاز رو رنده کن و تف بده گوشت رو هم بزن ترجیحا گوسفندی قشنگ تفت بده ادویه بزن 

من لوبیا رو هم همون موقع تفت میدم اگه لوبیات زود جوشه جدا تفت بده وسطای کار بریز 

سبزی خوب خورد و سرخ بشه وقتی گوشتت پزید اضاف کن 

اواخر پخت پر لیمو عمانی و یکم شنبلیله خشک پودر شده بریز واستا تا خوب جا بیفته و به روغن بیفته

نور خواهی مستعد نور شو.... 
این چه توصیه ایه ک میکنین؟ کدوم قرمه سبزی اصیلی رب انار داره؟ یکبار زدم ترش و شیرین شد کلا طعم غذا م ...

😕😕😕😕

والا منم اینجا شنیدم

زدم

خیلی خوب شد

شاید طعم رب انارت توش تاثیر داشته شاید مرغوب نبوده

من یسری گرفتم فله بود،یجوری بود انگار شیره قاطیش بود

دفعه های بعد کارخونه ایی گرفتم طعمش عادی و خوب بود

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
😕😕😕😕 والا منم اینجا شنیدم زدم خیلی خوب شد شاید طعم رب انارت توش تاثیر داشته شاید مرغوب نبوده ...

ن بابا کارخونه ای زدم.اتفاقا طعمش خیلی خوبه ولی ن برا قرمه سبزی

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
ن بابا کارخونه ای زدم.اتفاقا طعمش خیلی خوبه ولی ن برا قرمه سبزی

🤷🤷چقد زدی؟

اره قرمه سبزی با رب انار انکار یه غذای دیکه میشه کلا

وایی پس چرا من میزنم خوب میشه😕😕😕

من فردا می خوام درست کنم. خیلی هم خوشمزه میشه.

اول سبزی رو با مقدار زیادی روغن  یا کره سرخ می کنم.

گوشت و پیاز رو  یک قاشق غذا خوری روغن رو میزارم  تا پپزه(خودش اب می ندازه) وقتی سبزی رو به سیاهی رفت  به گوشتی که حالا با پیاز سرخ شده قاطی میکنم بعدش  واب رو بهش اضاف میکنم. دوساعت که گذشت لوبیاو اب غوره  رو بهش اضاف میکنم .  نیم ساعت قبل سرو مقداری ادویه دارچین و یه تکه یخ روش می ندازم

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2706