2733
2734
عنوان

از عجایب

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 41 پست
من خودم در تمام طول سال تحصیلم وااااقعا یادم نمیاد یکی به زور از معلم نمره گرفته باشه، جنگه مگه؟

چه جالب! هیچکس پای میز معلم نمیرفت التماس!؟

هیچکس تقلب نمیکرد؟

هیچکس بهانه نمیاورد که دیشب اینجوری بود نتونستم درس بخونم!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
نه عزیزم میگیرن اینهمه جمله های قشنگ که (همه چیز دست خود انسانه) (میخوای یه تغییر دهنده پیدا کنی تو ...

همه چیز دست خود ادم نیست 

اون ادمی که تو روستا حاشیه به دنیا اونده با امکانات کم و یه معلم نه خیلی باسواد درس میخونه نه کتاب درست داره یکی نیست با اون که با بهترین رفاه و اموزش درس میخونه اینا دست خود ادم نیست

این یه مثال کوچیک بود که خیلی چیزا دست ما نیست و شرایط خیلی تاثیر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب! هیچکس پای میز معلم نمیرفت التماس!؟ هیچکس تقلب نمیکرد؟ هیچکس بهانه نمیاورد که دیشب اینجوری ...

التماس نیست اسمش اعتراضه، تقلب رو الانش هم میکنن به صورت گسترده تر! اونایی که مشکلی داشتن نتونسته بودن بخونن دفعه ی بعدش من یادمه معلمه چند درس رو باهم ازش میگرفت که براش سنگین تر میشد

بخند! همین الان
2728
همه چیز دست خود ادم نیست  اون ادمی که تو روستا حاشیه به دنیا اونده با امکانات کم و یه معل ...

منم نگفتم همه چیز، گفتم به اندازه اراده و فکر خود انسان تاثیرگذار نیست 

درضمن اینکه گفتی عزیزم برای همینه که سهمیه مناطق رو توی کنکور گذاشتن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اره :( ما که اموزش مجازیشون افتضاحه فقط وقتمونو میگیره

بچه ی خواهر منم همینه، میبینم هااای حرص میخورم

دوازدهم تجربیه، این روزا فقط استرس میکشه، معلماشون به خدا اگه ذره ای مهم باشه براشون

بخند! همین الان
بچه ی خواهر منم همینه، میبینم هااای حرص میخورم دوازدهم تجربیه، این روزا فقط استرس میکشه، معلماشون ب ...

منم دوازدهم انسانی طفلک تجربیا که بیشتر درساشون باید حتما توضیح بدن براشون

خدایا شکرت ...  
2738
منم نگفتم همه چیز، گفتم به اندازه اراده و فکر خود انسان تاثیرگذار نیست  درضمن اینکه گفتی عزیزم ...

اخه گفتی همه چیز😅 پست قبلیتو بخون منم از رو همون گفتم 

درسته سهمیه هست منم منکرش نیستم ولی هیچی جای اموزش و معلم خوبو نمیگیره

منم نگفتم همه چیز، گفتم به اندازه اراده و فکر خود انسان تاثیرگذار نیست  درضمن اینکه گفتی عزیزم ...

فکر میکنی سهمیه چقد تاثیر گذاره؟ الان سهمیه سبزوار نزدیک مشهد با سیستان بلوچستان یکیه😨، اون وضع سیستان بلوچستان کجا سبزوار چسپیده با مشهد کجا

بخند! همین الان
😐 خدایی من بهونه ندارم میشینم درسمو خودم میخونم ولی گفتن اونا که حضوری نمیرن باید سرکلاس مجازی حتما ...

من از این زورم میگیره بچه قراره بشینه بخونه برا کنکور، اون وقت این معلما هر وقت بیکار شدن یه فایل میفرستن میرن

هیچ نظارتی وجود نداره اونم با این وضع گرون شدن اینترنتا

بخند! همین الان
التماس نیست اسمش اعتراضه، تقلب رو الانش هم میکنن به صورت گسترده تر! اونایی که مشکلی داشتن نتونسته بو ...

دوست عزیز منم مدرسه رفتما😊

انمیدونم چه کسانی رو از نزدیک دیدی پای آموزش مجازی که اینو میگی، اما خدایی من از تدریسی که برای هر دوتا بچه هام میشه راضی هستم. و عالی دارن یاد میگیرن

امیدوارم همه موفق باشن

اخه گفتی همه چیز😅 پست قبلیتو بخون منم از رو همون گفتم  درسته سهمیه هست منم منکرش نیستم ولی هی ...

اراده ی بچه تا کجا؟ همه چیزو میندازن سر بهانه جویی و اراده ، نظارت درستی نیست اصلا، این پولی که یه سری از معلما سر این فرستادن فایل بدون هیچ توضیحی میگیرن حلال نیست

بخند! همین الان
اخه گفتی همه چیز😅 پست قبلیتو بخون منم از رو همون گفتم  درسته سهمیه هست منم منکرش نیستم ولی هی ...

شاید اشتباه تایپی برای یک کلمه بوده اما مفهوم بقیه جمله ها کاملا مشخصه😊

از اینترنت نگو که دلم خونه🤦‍♀️

اما خدایی این دیگه دست معلم و مدیر نیست

2706