2737
2734
عنوان

آخرین روزه آخرین شهریوره هزار و سیصد...

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 40 پست
منم اصلشششش غصه بچه هامو میخورم

ناراحت نشو بچها زندگی بهتری خواهند داشت من تنها دغدغه ام اینه زمان بچم قحطی نیاد آب باشه فقر فرهنگی حل شه و اعتیاد و اینا برام خیلی مهمه از الان دغدغه منه 🙄اما از لحاظ مالی احتمالا اوضاع بهتری دارن انشالله 

بیخیال بابا بشینیم غصه آخرین شهریورم بخوریم.. اینقدر دردناکترها وجود داره ک این هیچه 

😔

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا یه قرن خوبی داشته باشیم  پر از سلامتی و شادی و ازادی و ثروت و امنیت

ان شاالله

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
جامون،جای عزیزامون و بچه هامون خوش میشه یعنی؟ یعنی دیگه اونجا لبمون میخنده؟ دیگه راحتیم اونجا؟ ول ...

ما ک خبر نداریم از اونجا

پس فعلا خوش باشیم و خوش بین

وگرنه دنیا همه اش رنج و درد و سختیه 

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731
ناراحت نشو بچها زندگی بهتری خواهند داشت من تنها دغدغه ام اینه زمان بچم قحطی نیاد آب باشه فقر فرهنگی ...

ان شاالله بهترینارو ببینن بچه هامون

ما ک خبر نداریم از اونجا پس فعلا خوش باشیم و خوش بین وگرنه دنیا همه اش رنج و درد و سختیه 

فعلا که همش تو رنجیم

خدا آخر و عاقبت هممونو خیر کنه

جامون،جای عزیزامون و بچه هامون خوش میشه یعنی؟ یعنی دیگه اونجا لبمون میخنده؟ دیگه راحتیم اونجا؟ ول ...

مطمئن باش خیلی حالمون بهتره اونجا دیگ آدما جز مسئولین نیستن یه خدا هست که به شدت عادل هست و مهربون از مادر هم مهربون تر... همین برام قانع کنند‌س که دنیای بعدی قطعا دنیای قشنگ تریه 

فعلا که همش تو رنجیم خدا آخر و عاقبت هممونو خیر کنه

نود درصدمون همینیم

هر روزم ناامیدتر از دیروزیم..

کاریش نمیشه کرد، خوب و بد میگذره..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
مطمئن باش خیلی حالمون بهتره اونجا دیگ آدما جز مسئولین نیستن یه خدا هست که به شدت عادل هست و مهربون ا ...

امیدوارم

ولی من تجربه یکبار مرگو داشتم

اونی که فکر میکنیم نیس اون دنیا

خیلی خوبه ها

شاد بودما

ولی هیشکی و هیچی دیگه یادم نبود

انگار از اول اونجا بودم تجربه این دنیارو نداشتم

امیدوارم ولی من تجربه یکبار مرگو داشتم اونی که فکر میکنیم نیس اون دنیا خیلی خوبه ها شاد بودما و ...

اره خیلیا تجربه یبار مرگ و داشتن و فقط از سبک بالی و حس خوب میگفتن.... قطعا بهتره توش نه دزدی هست نه جنگ و قحطی و نا عدالتی و هیچ چیز منفی و بدی نداره... مثبت فکر کن الانم با حال زندگی کن و گرنه همه ما کلی چیز داریم برا غصه خوردن و بد کردن حالمون