2737
2734
عنوان

قرص اورژانسی چقدر تاثیر در جلوگیری از بارداری داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7431 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی میشه ؟ چند روزه از استرس دارم سکته میکنم 

اره من یادمه از ۵ روز بعد میشدم

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
قرص اورژانسی تنسی. بخر همیشه خارجیه ده تومنم هست مناسبه هرچ یخدا بخاد همون میشه قرص وسیلس نه باردا ...

یازده ساله داریم با کاندوم جلوگیری میکنیم به بار نشده بود اینجوری شه 😢😢😢😢😢

2731
یعنی میشه ؟ چند روزه از استرس دارم سکته میکنم 

به هرچی فکر کنی همون میشه ها😂😂😂😉

شوخی کردم عزیزم.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2738

چن وقت طول میکشه تا پریود بشی 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
یه دختر ۸ ساله دارم الانم بخاطر کرونا از اسفند شوهرم بیکاره . اصلا نمیخواییم بچه دار شیم . کلا دارم ...

منم این بالا سرم اومده قرص خوردم دارم دیونه میشم ۳تا بچه دارم اون بارم اینجور باردار شدم 🥺🥺

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
یازده ساله داریم با کاندوم جلوگیری میکنیم به بار نشده بود اینجوری شه 😢😢😢😢😢

اتفاقه دیگه میوفته 

منم   اتفاق افتاد  قرص اورژانسی خوردم  الان ده هفته دیگه زایمانمه  دکتر میگفت رو بعضیا اورژانسی جواب نمیده

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2706