2726

دوستان میشه کمکم کنین . دارم از ناراحتی دیوونه میشم 😢

چهار روز مونده به پریودم نزدیکی داشتم که متاسفانه یهو کاندوم پاره شد و منی کاملا ریخت داخل . یه ربع بعدش دو تا لونژیل ۰/۷۵ خوردم . الان ۵ روز میشه پریود تاخیر داشته و نیومده . چکار کنم ؟رفتم سونو پریروز گفت زوده که با سونو معلوم شه بارداری یا نه ولی احتمالش کمه  چون ضخامت اندومتر ۳ هستش . آزمایش خون برم بدم الان یا زوده ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر زود قرص خورده باشین تا ۹۸ درصد امکان بارداری رو از بین میبره ... تاخیر پریود هم احتمالا بخاطر بارداری نیست تاثیر قرص هست که شرایط هورمون هارو تغییز میده نترس  اصلا ... برای اطمینان چند روز دیگه بی بی چک بزن

الهی به امید خودت
یه دختر ۸ ساله دارم الانم بخاطر کرونا از اسفند شوهرم بیکاره . اصلا نمیخواییم بچه دار شیم . کلا دارم ...

همین امشب پری میشی باور کن

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  

استارتر عزیز سلام و با آرزوی براورده شدن حاجت ها و ارزوهات 😍⚘

۱۴ روز تاپیک سفره صلوات داشتیم ، هر روز برای یکی از چهارده معصوم صلوات فرستادیم. آخرین تاپیک هست که سفره صلوات امام زمان (عج) هست🌼🌼🌼

بیاین شرکت کنین آخرین روزه 😍😔💔💖⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5080030/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-زمان-حضرت-مهدی-موعود-عج-روز-آخر?page=1

الهی به امید خودت

خیلی جواب میده.من بعد 12 ساعت خوردم شما که زود خوردی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

قرص اورژانسی تنسی. بخر همیشه خارجیه

ده تومنم هست مناسبه

هرچ یخدا بخاد همون میشه قرص وسیلس نه باردارمیکنه نه از بارداری جلوگیری میکنه 

بسپربه خودش 

الانم زوده براازمایش تاخیر پریودم بخاطر قرصه  ۴روز مونده به پری احتمال تقریباصفره برابارداری

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
خدا از دهنت بشنوه عزیزم . انشاء الله 

من بارها استفاده کردم دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره اصلا بهش فکر هم نکن 

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
اگر زود قرص خورده باشین تا ۹۸ درصد امکان بارداری رو از بین میبره ... تاخیر پریود هم احتمالا بخاطر با ...

تا حالا از قرص اورژانسی استفاده نکرده بودم . نمیدونم چطوریه اصلا . امیدوارم 

2706