2726
عنوان

لرزش بدن کودک بدون تب

3477 بازدید | 29 پست

با سلام

پسر من ۳سال ونیمه است و امروز صبح موقعه بیدار شدندبعد از چند دقیقه دچار لرزش در بدن وبعد استفراغ شد 

البته بگم شب گذشته حدود ساعت ۸سالاد الویه با خیار شور خورد ‌فوری بعدش خوابش برد وتا ساعت ۹صبح فقط چند بار بیدار شد واب خورد

موقعه استفراغ آب شفاف بود با کمی از غذای شب گذشته بعد از ده دقیقه حالت خواب آلودگی داشت کمی گفت خوابم میاد چشمام ضعیف شده یه کم‌خوالید دوباره استفراغ کرد ولی بعد راحت خوابید وقتی بیدار شد کاملا خوب بود وکلی  غذا خورد ‌هیچ جور سیر نمی‌شد شکمش هم نورمال  کار کرد

من نگران لرزش بدن ‌اون لحظه که کفت چشمم ضعیف شده هستم چند هفته پیش هم یه لحظه بعد خواب اینجوری شد چون خودش رفته بود واز یخچال آب خنک خورده بود لرز تو بدنش بود بعد هم صبحانه خورد بالا آورد شما تجربه ای دارین 🌹🙏🏻ممنون میشم راهنمایی کنید

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۴
1
50%
۴
1
50%

استارتر عزیز سلام و با آرزوی براورده شدن حاجت ها و ارزوهات 😍⚘

۱۴ روز تاپیک سفره صلوات داشتیم ، هر روز برای یکی از چهارده معصوم صلوات فرستادیم. آخرین تاپیک هست که سفره صلوات امام زمان (عج) هست🌼🌼🌼

بیاین شرکت کنین آخرین روزه 😍😔💔💖⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5080030/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-زمان-حضرت-مهدی-موعود-عج-روز-آخر?page=1

الهی به امید خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزيزم احتمال تشنج هست حتما ببر دکتر نوار مغز بگيرن 

مخصوصا اگه بعد از اون حالش بي حال ميشه و تمرکزش پايينه 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
به نظر من مسئله به این مهمی رو از دکتر بپرس

از سایت دکتر  ساینا پرسیدم متخصص بیماری عفونی بود گفت اگر بیشتر از ده ثانیه طول کشید خطرناکه ولی اون موقعه که من زمان را نفهمیدم ولی خوب کوتاه بود وبعد از استفراغ موردی نداشت فقط یه کم گفت چشمم ضعیفه شایدم تار بوده وخوابش برد یکدفعه دیگه 

اره اتفاقا چند هفته پیش اینجوری شد شبش سالاد زیاد با مرغ و خیار خورده بود وچند ثانیه اینجوری سد

طبعش سرده طفلی 

گرمیجتت بهش بده بیشتر

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
از دکتر اعصاب کودک پرسیدم گفت شاید ضعف عمومی بدن بوده ولی من بازم دلم آروم نمیشه وفکر بد میکنم

نگرانش نباش یه تست کم خونی و مینور بگو دکتر براش بنویسه

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
2706