2733
2734
عنوان

همه دوستام از قیافه دخترم ایراد میگیرن+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11462 بازدید | 346 پست
نه از دارو خانه طب اسلامی گرفتم . دخترمو  یک سالش شده بود وسرش کچل  بردمش این طبیب سنتی &n ...

بنفشه ک خودش روغن نداره گلبرگای بنفشه رو میریزن تو روغن زیتون بعد چهل روز الی دو ماه به اون روغن ک صافش میکنن میگن بنفشه پایه زیتون

برای الله میان پرچمت جونمو میدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چہ عالی😍 گفتی برام۔پیامای آموزندہ وکاربردی میفرستی،چیشد؟😁 منتظرت بودم گفتم مزاحمت نشم 

میذارم عزیزم ان شاالله

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
پسرمنم ببینین ۱۸۰۰گرم بود اینجا ۵روزشه لباس دخترونه تنش کردم چون سونو اولش گفته بود دختره منم دلم نی ...

وااالی خدا چ نازه

دلم بچه خاست 😂

حیف مجردم حیف

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 
2738
پسرمنم ببینین ۱۸۰۰گرم بود اینجا ۵روزشه لباس دخترونه تنش کردم چون سونو اولش گفته بود دختره منم دلم نی ...

تو چند هفتگی گفته بود دختره؟

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
قربونت برم این چه حرفیه. بخدا از دیروز اینقدر همه رو مخم بودن عصبی شدم. 

توروخدا ببینم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706