2726
عنوان

حق دارم ناراحت شم از شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 129 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شايد مادرش يادش ميده

من تو نامزدي مادرهمسرم نميزاشت براي من كاري بكنه همسرم

مثلا خريد و اينا

هيچ كاريم برام نميكردن(چون مادرش ميخواستنامزديمو بهم بزنه)

اما همسرم يواشكي ميكرد 

شايد همسر شماهم تحت تاثير مادرشه اما چون شايد بلد نيست سياست نداره نميدونه بايد چيكار كنه

چرا نمیری در مغازش هر چی میخوای خودت برداری ببری

چون مغازه ی خودش نیست اونجا کار میکنه ولی صاحب کارش گفته هرچی میخای بردار ببر پولش رو هم نمیگیره هرچیم میوه میبره خونه پول نمیده 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
خب برای خانواده تو که نباید بیاره برای خودت باید خرج کنه

خب چی میشه مگه یکمم خانوادم بخورن مگه چقد میخان بخورن بعدشم خونم ک جدا نیست فعلا بیچاره خانوادم هیچ نمیخورن میگن واسه تو اورده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
خسیسه تامام🙄🙄🙄🙄

اونجوری خسیس نیست هرچی بخام میگیره واسم ولی خیلیم ول خرج نیست البته ولخرجی خوب نیست اصلا ، ب اندازه خرج میکنیم همیشه ی عادتیم داره هرچی میخره میگه قیمتشو خیلی بدم میاد

ما هم همچین رسمی داشتیم وقتی مرد میره خونه نامزدش باید دست پر بره شده باشه یه جعبه شیرینی ولی شوهر من اصلا چیزی نمیگرفت دستش با خودش بیاره ،منم چیزی بهش نگفتم هر از گاهی هم از مادرم اینا خجالت میکشیدم ،ولی شما هم چیزی نگو عزیزم بعدا شاید بکوب سرت که شما محتاج این بودین من یچی بیارم خونتون ،منم چیزی نگفتم والا حالا انگار محتاج محبت اونیم یا چیزی که میخره .بلاخره دوره ی نامزدیت تموم میشه دیگه اگه رفتی خونت دوباره اینکار رو کرد اون وقت همون بار اول بهش بگو 

وای خندم گرفت😂😂😂😂😂پلاستیکای کفشو تجسم کردم

مردم توقع هاشون عجیبه ....من شوهرم کفش میاورد برام ولی در حد هرفصل ی کفش...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
نه دیگه نامزدیه که ادما خودشونو نشون میدن و باید چشم ها رو باز کرد همین دیگه میشینن به امید خونه خو ...

خب حالا خودتو بذار جاش اگه یه غذای خیلی خوشمزه درست کنی اول به فکر خانواده خودتی ودوس داری ببری یه سطل میدی خانواده خودت وحالا یه کاسه هم بدی مادرشوهرت اونم برحسب عادت میبره اونجا توهم با سیاست ازعادت بندازش

2706