2737
2739
عنوان

حق دارم ناراحت شم از شوهرم؟

1438 بازدید | 129 پست

شوهرم میوه فروشه بعد همیشه میوه میبره خونشون کم پیش میاد ک خونه ماهم بیاره من عقدم ب نظر من، من نامزدشم باید اینجا بیشتر بیاره چون ما رسم داریم واسه دختر نامزد وسایل میبریم مادرشوهرم ک اصلا نمیاد خونمون شوهرمم باید همیشه بگم ک بیاره بعدشم چند وقت پیش گفت پسته اوردیم خیلی خوبن باید ببرم خونه یکم ، منم گفتم پس من چی گفت باشه میارم واست چند وقت گذشت نیاورد حس میکنم دلش نمیخاد بیاره، نمیدونم والا بعد اخرش بهش گفتم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واااا

بگو اگ اونا خانوادتن منم زنتم باید به همون اندازه به منم برسی

بگو خانوادم نه نیاز دارن و نه توقع

ولی وظیفه توعه واسه زنت بیاری

❥🙏🏻یه صلوات واسه من و زندگیم میفرستید🙏🏻
2738

نگو بابا  میگه ببرم خونه شما   خانوادت میخورنو اینا مردا  ععشق ننشونو دارن بیخیال       منم نامزدم هیچی نمیاره  هر چن یکبار

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏

واااا میوه رو تاخونه باباتی بابات باس بهت بده ها...همه چیرم میگن مارسممون اینجوره..ینی شوهر من ک کفاشه بایدهرروز کفش بیاره برام

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
هنوز تو فازه خانواده خودشه انشاله عروسی کنی میاره خونه خودتون

نه دیگه نامزدیه که ادما خودشونو نشون میدن و باید چشم ها رو باز کرد

همین دیگه میشینن به امید خونه خودشون بعدش بدتر میشه

2706