2726
عنوان

غزاله وراه های نرفته اش...

518 بازدید | 37 پست

من ازدست خانوادم کجابرم....خدایا بهم رحم کن...امروز رفتیم کلانتری....ب خاطر پرونده اب ک داشتیم..توتاپیکام هست....رضایت ندادم ب برگشت...مامور نوشت زوجه حاضرب برگشت نیست...ک پرونده بره دادسرا....اومدیم توراه مامانم توماشین دادهوار زد..پدرم تف کرد روصورتم..ک توعرضه زندگی نداشتی...طلاق ک بگیزی جهیزتم ازدستت میگیریم میدیم کمیته امداد ..تولیاقت اون وسایلارو نداشتی....این یک هفته همسرم ازهردری وارد شد کآشتی کنه..کادو گل خرید...ولی من قبلا هم ازین کادوهادیدم...اعتماد کردم ....ازاعتماد م سواستفاده کرد....بدتر شد...درست نشد...بدترشد....رضایت ب آشتی ندادم....الان قراره پرونده راهی دادسرا بشه...ذهنم پره سواله...خدایا چی میشه....نکنخ راضی رطلاق نشه ومنو سالها تواین وضعیت نگ داره....ماقبل این جریانات پاسگاه وکاانتری توافق کرده بودیم ک توافقی جداشیم...ویک سری شرایط نوشته بودیم وبراساس اونها توافق امضاکرده بودیم...نکنه الان بزنه زیرش....ومنو توهمین وضعیت ول کنه....خدایا ..چی میشه...توروخدا دعا کنین...ک بتونم نجات پیداکنم.....ازینهمه تلاطم....اگه تجربه مشابه داشتین بگین....من توبهزیستی هم بابت رفتارهلش پرونده دارم...نمیدونم قاضی چی میگه...چیاب سرم میاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به رفتار خانوادت توجه نکن جونتو نجات بده 

خیلی از خانواده ها بخاطر افکارپوسیده خودشون مانع 

طلاق بچه هاشون میشن یک عمر دخترشون تواتیش میسوزونن ... خیلی وقتهاتنهاراه طلاقه 

مازندگیتو نمیدونیم ولی اگه به خط آخررسیدی 

مردد نشو خدا خودش پشت وپناهت محکم وصبورباش

فکرکردن خیلی سخته ... واسه همینه همه زودقضاوت میکنن ...😶
فقط وفقط خدارو دارم..همین

خدا ی مهربون کاملا کافیه 

بهترین محافظ و  پشتیبانه بهش توکل و اعتماد کن عزیزم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
فقط وفقط خدارو دارم..همین

عزيزم تاپيك قبلتو خوندم بنظرم طلاق بگير خانوادتم يجوري راضي كن ميدونم سخته خيلي راه سختيو بايد بري فقط و فقط از خدا كمك بخواه حرف دلتو با خدا بزن اميدتو قط نكن دركت ميكنم ايشالله هرچه سريعتر به ارامش برسيي

2706