2737
2734
عنوان

کاش فردا شب به هوش نیام...خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خب شدیدا استرس دارم استرس دارم نشه...هزینه ها...شوهرم همش باید منوببره یه شهر دیگه

خبراسترس داری امکان نداره بگیره گلم درمان کن ولی بیخیال باش یمدت  خودتو سرگرم کن تو که اینقدر هزینه میکنی ۱۰ تومن بده ای وی اف کن خیالت راحتشه 

منم تنبلی خفیف دارم گفتم چندماه دیگه خدا قسمت کرد دوقلو کاشت کنم وقتی مرد سالم سالم باشه احتمال اینکه بگیره خیلی بالاس

2728
شما تو اون 9 سال امید داشتین؟ 

هر ماه امید داشتم 

موقع پریودی ناامید میشدم ولی بازم امیدوار میشدم 

من جز بارداری معجزه خدا و امام رضا رو دیدم 

ای بلای تو به جانم،که تو جانی و جهانی❤️🧿
هر ماه امید داشتم  موقع پریودی ناامید میشدم ولی بازم امیدوار میشدم  من جز بارداری معجزه ...

چقدر سخت😢

من الان دو سال اقدامم

هر ماه میگم خدایا پس من کی ناامید میشم

دلم میخواد دیگه ناامید شم برم به زندگیم برسم

رسما دو ساله زندگی نکردم فقط انتظار کشیدم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
میدونین چقدر سختی کشیده جقدر حرف از این و اون شنیده چقد اشک ریخته فقط خدا میدونه

بایدهمه چیزروسپردبخدامنم 6سال باردارنشدم چون خداصلاح نمیدونست وقتی صلاح دونست خودش دادنبایدتوحکمت خداشک کرد 

2738
فرد شب قراره با بی هوشی عکس رنگی بگیرم تمام دعام اینکه دیگ به هوش نیام

خاک تو سرت نشه 

چرا داری دعا میکنی دعای خوب نمیکنی 

بگو ان شاءالله ک ب همین زودی باردار بشم 

شاید همون لحظه درگاه خدا بازه و قراره مستجاب بشه دعات 

دعا میکنم خدا ب همین زودیا بهت یه بچه ی سالم و صالح بده

یکی نمیخواد خدا چند تا چند تا میده یکی که شرایطش رو داره نمیده 

بخدا اونقدر دور و برم بچه هایی دیدم که تو چه شرایط بدی دنیا اومدن و دارن بزرگ میشن با فلاکت و بدبختی 

میشه برام یه صلوات بفرستی مهربون؟ ❤️

یعنی یه بچه اینقدر مهمه که خودتو به خاطرش عذاب میدی؟

با داشته هات خوش باش مطمئن باش داشته های تو آرزوی خیلیاست

منم خیلی به نداشته هام توجه میکنن و بعضیا به روم هم میارن ولی یه درصد هم رفتار این آدمهای بلا نسبت ابله برام مهم نیست هیچ کس اونقدر برام ارزش نداره که حرفش روم تاثیر بزاره

منم ۱۴ساله مثل شما منتظرم همسرم مشکل نداره پای من موند و موهاش سفید شد ...    باز هم‌تلاش ...

دختر خاله من بعد از ۱۹ سال بچه دار شد البته بچه سال هم عروسی کرده بود ولی الان ماشالله دخترش خانمی شده واسه خودش 

اصلا ناامید نبود اصلا بمب انرژی 

خدا ایشالله خیر واستون بخواد خانمی 

به خودشم گفتم به پدر و مادرمم گفتم تا۲سال دیگه بچه نیارم خودم براش زن می گیرم

طب اسلامیو حتمااااااااااااااااااااااااااا امتحان کن.استارتر دارم‌میگم‌حتما

دارو دارن گرون هم‌نیست ولی ب جرات میگم ۹۹درصد جواب میگیری

2706