2737
2734
عنوان

خدا کجاست

757 بازدید | 111 پست

بچه ها تا حالا انقدر حالتون بد بوده حس کنین خدا نیست همیشه هر لحظه هر ثانیه باهاش حرف بزنین و حالتون و اوضاعتون بد تر و بدتر بشه؟مگه خدا نمیگه هرکسو قدر توانش آزمایش میکنم البته آزمایش که نه آزار و اذیت.پس منکه مدتهاست توانم تموم شده چی؟من یه کسایی رو میشناسم که همش دارن توهین میکنن به خدا و مقدسات و روز به روز حالشون بهتر میشه چرا اینجوریه چرا؟

یاد آهنگ سلام خدا کجایی پس شما؟افتادم

یا کلا نیست یا برای ماهایی که بیشتر صداش میکنیم نیست چقدر بجای اون خوشبختایی که هر چی به دهنشون میاد میگن استغفار کردم من احمق من ساده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا به بیشتر چیز ها اهمیتی نمی ده و خیلی چیز ها در آخر و به بعد کهکشانی بی اهمیت هستن. البته من الان دارم به جای خدا حرف می زنم و بهتر بود خدا خودش می یومد و با ما موجودات کوچک حرف می زد.

2728
2738
نمیاد من خیلی صداش کردم نمیاد

کی گفته خدا با صدا کردن توجه می کنه؟ آیا خود خدا این رو گفت یا انسان هایی به جاش حرف زدن و این نوع فکرو در ذهن ما گذاشتن؟ انتظارات بیهوده ای داری.

من خیلی تو زندگیم عذاب کشیدم ولی هیچوقت ناامید نشدم ،من واقعا عاشقشم حتی اگه جوابمو نده 

ازش دور نشو اوناییم که میگی کفر میگن ولی خوشبختن به وقتش جواب میده ،توام صبور باش تو بدترین شرایط توکل کن ی جا دستتو میگیره بلاخره

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706