2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا دختر من این سنه کسیم ندارم ک نگهش داره ولی در کل یه کتابم باش بزور میخونم

من با ی بچه یسال و نیم برا کنکور خوندم بچم اصلا اذیت نکرد رفت و امد با فامیل شوهر وسط کرونا گند زد ب تلاس و رتبم

2738

بستگی به بچت داره،من دختر اولم این سن بود همش خودش مشغول بازی میشد و آروم بود،منم به کارام میرسیدم ،ولی دومیم الان یک سال و یه ماهشهه اصلااااا خودش بازی نمیکنهه همش نق میزنه و باید 24 ساعته در اختیارش باشم وسرگرمش کنم،خواب درست حسابیم نداره

خدایا شکرت...
من با ی بچه یسال و نیم برا کنکور خوندم بچم اصلا اذیت نکرد رفت و امد با فامیل شوهر وسط کرونا گند زد ب ...

😔😔😔

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

وای اصلا نمیشه 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
بستگی به بچت داره،من دختر اولم این سن بود همش خودش مشغول بازی میشد و آروم بود،منم به کارام میرسیدم ، ...

دفیقا 

من ترم ۴بودم باردار شدم با بچه درس خوندم رو پاهام میخوابوندم توی دستمم کتاب بودم خیلی کلاسارو نمیتونستم حضوری برم بچمم نه خواب درست حسابی داشت نه خوراک هر ده روز یکبارم دکتر بودیم

سخت بود ولی اگه پیام نور باشه بهتره که غیرحضوری...ولی نمره هام پایین اومده بود