1874
1823

از نامزدش حامله شد 

گمش کردم میشه لطفا تگم کنید مرسی 

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩

تاپیک منو میگی🙃

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎

تو فقط غذااا بپز عشششقم

تو متفاوتی        ..........              چون   .........        من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁 هرکس کله پاچه دوست نداره با من حرف نزنه 😒😉😋 + چه نسبتی باهات داره؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ 
تاپیک منو میگی🙃

وای آره داشتم میخوندم گمت کردم

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

تاپیک منو میگی🙃

عزیزم. تاپیکت ترکید که. 

آخر چی شد؟ تا اونجا خوندم که با نامزد دومت عروسی کردین . بعدش چی شد . ؟ همینجا میگی؟

شاید زمستان همان دختر عاشقی هست که در یخبندان خاطراتش در دمای زیر عشق قلبش را برای همیشه دفن کرده است. 💔💔💘💘💞
1883
همون نامادری 20 ساله؟ اگه اونه خوندم بگمش

اره همونه .بگو لطفا

در تاریخ ۹۹/۹/۹منتظر کلی اتفاقات خوبم خداجونم دوستت دارم                                                             تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
تو فقط غذااا بپز عشششقم

چشم چشم😍 چ خوب ک منو میشنانسی

وای آره داشتم میخوندم گمت کردم

تاپیک جدید زدم عزیزم بخون

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
عزیزم. تاپیکت ترکید که.  آخر چی شد؟ تا اونجا خوندم که با نامزد دومت عروسی کردین . بعدش چی شد . ...

تاپیک جدید زدم بخون عزیزم

تاپیک منو میگی🙃

نگفتی قزوینی هستی؟؟

شناسایی نشدی فقط تو حرفات یه چی گفتی که من فقط از قزوینی ها شنیدم یه تیکه کلام خاص

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
اره همونه .بگو لطفا

عجب 

من اصلا شما رو نمی شناسم امروز سر ظهر نی نی سایت هم نبودم یهویی یاد اسم کاربری بابامین جیران قیزی افتادم

الان اتفاقی تو این تاپیک دیدمت

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
چرا هیشکی جواب منو نمیده.تاپیکمو قفل شده چطوری بازش کنم😢

همه تاپیک هات که بازن گلی 

نگاه کن

1826
عجب  من اصلا شما رو نمی شناسم امروز سر ظهر نی نی سایت هم نبودم یهویی یاد اسم کاربری بابامین جی ...

عزیزم😍😍😍😘

در تاریخ ۹۹/۹/۹منتظر کلی اتفاقات خوبم خداجونم دوستت دارم                                                             تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.