2726
عنوان

لکه بینی در هفته ششم بارداری

470 بازدید | 12 پست

خانمای عزیز من هفته ششم بارداری هستم خدارو شکر رفتم سونو قلبش تشکیل شده ولی بخاطر رفتار ی زنیکه از خدا بی خبر خیلی فشار عصبی بهم وارد شد دچار لکه بینی شدم دکتر برام شیاف پروژسترون ۴۰۰ فعلا روزی دوتا تجویز کردکسی تجربه مثل من داشته ک چیکار کنم زودتر خوب بشم چند روز طول میکشه 

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم هفته هفت هستم از آخر هفته ۵ لکه بینی دارن همون شیاف رو استفاده میکنم  اصلا استرس نداشته با ...

اخه مگه بیشرف میزاره اومده ب قصد خراب کردن زندگیم

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️
منم داشتم دو سه هفته شیاف استفاده کردم خوب خوب شدم استراحت کن عزیزم خیلی مسئله مهمی نیست

عزیزم هفته چندم لکه بینی داشتی ؟ببخشید مقدارش چقدر بود

منم هفته هفت هستم از آخر هفته ۵ لکه بینی دارن همون شیاف رو استفاده میکنم  اصلا استرس نداشته با ...

یعنی دو هفته هست ک داری استفاده میکنی؟بهتر شدی ان شاالله؟دکتر بهت نگفته امکان داره چن هفته طول بکشه ک خوب بشی

یعنی دو هفته هست ک داری استفاده میکنی؟بهتر شدی ان شاالله؟دکتر بهت نگفته امکان داره چن هفته طول بکشه ...

کم و زیاد میشه ولی خداروشکر تو سونو مشکلی نبود 

گفت فعلا استفاده کن دو بسته ۱۵ تایی برام نوشت 

چیز خاصی نگفت فقط گفت مشکل خاصی نیست