2733
2734
عنوان

کدوم یک از این رشته ها بهتره؟

959 بازدید | 17 پست

سلام دوستم رتبه اش 7500 زیرگروه یک شده منطقه دو. کدوم رشته بهتره؟ هوشبری رادیولوژی پرستاری بینایی سنجی( البته اگه بیاره) اتاق عمل از حقوقاشون خبر دارید؟

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بینایی سنجی که قطعا نمیاره

پیراپزشکیم اگرر بیاره به این ترتیب

پرستاری

رادیولوژی

هوشبر

2731

بینایی نمیاره 

از اینا پرستاری 

ولی بیناییم بزنه بالاتراز پرستاری شایدددد زاهدان بیاره

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

هوشبری امکان ادامه تحصیل نداره انگار

رادیو یکی ازاشناهای ما بود خیلی اشعه مضر داره  بعضیها سرطان میگیرن ... این رو مشاور ماهان بهم گفت 

بینایی سنجی بهترینشون هس

اتاق عمل هم خوب نیست گمونم تکنسین میشن باید اتاق عمل رو آماده کنن و وسایل جراحی رو بدن دست دکتر جراح 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
2738
بینایی سنجی همه شهرا و دانشگاها ندارن.بعضیشون دارن

مسهد .تهران.اصفهان و زاهدان داره 

زاهدان به خاطرموقعیتش کمتر میزن

منم پارسال رتبم ۷۰۰۰ بود خواستم بزتم ولی دیدم خیلی دوره نمی ارزه

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
و اگر کارشون خوب باشه میشن اسیست جراح و بالای ده تومن درآمد دارن

حتما اینجوره  منم این چیزها رو شنیده بودم

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

ممنون خانوما 🌹خودش رادیولوژی دوس داره درامدشونو نمیدونید؟ شنیده پایه حقوقشون 4 میلیونه خب اینجوری بره تربیت معلم بهتره کارشون خیلی راحت تره

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺
2706