2733
2734
عنوان

اگه واقعا دلت گرفته بیا🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 79 پست

🖤🖤🖤🖤🖤🖤هعی.تاپیکامونم یه لحظه ای شدن زود تنهامون میذارن

اگه قرار باشه من اونی بشم که تو میگی دیگه من،من نیستم.من همینی ام که میبینی.مغازه که نیست دکور بچینم برات.من نه ارزوی کسی ام نه آویزون.من اگرم ظاهرم به قشنگی خیلیا نیست ولی پیش خودم خوشحالم که باطنم قشنگ تر از خیلیاست.صادقانه بد باش اما با دروغ ادای خوبا رو در نیار🎈قانون اسونیه🤞🎈یه صلوات برای شفای همسرم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون بچگی مادر پدرش تنهاش گذاشتن اینجوری شده  افسردگی داره میگن احتمال مازوخیسم داشتن هم زیاده ...

عمیقا درکت میکنم عزیزم🖤همسر من هم بیماره با سابقه ی خیانت ...

شما بچه داری؟

2731
وااای عزیزم تو رو خدا برام دعااا کن ان شالله به هر چی میخواای برسی😘

از خدا میخام هر دردی داری برات دوا کنه.از خدا میخام به هرچی میخای برسی از ته دلم واسه همون نیتی که الان مد نظرته از خدا حاجت روایی میخام .🖤🖤خدا شاهده سر نماز امشبم از ته دل یادت میکنم🖤🖤🖤🖤🖤

اگه قرار باشه من اونی بشم که تو میگی دیگه من،من نیستم.من همینی ام که میبینی.مغازه که نیست دکور بچینم برات.من نه ارزوی کسی ام نه آویزون.من اگرم ظاهرم به قشنگی خیلیا نیست ولی پیش خودم خوشحالم که باطنم قشنگ تر از خیلیاست.صادقانه بد باش اما با دروغ ادای خوبا رو در نیار🎈قانون اسونیه🤞🎈یه صلوات برای شفای همسرم🙏
چون باهام سرد شده😔

عزیزمممم🖤🖤سر چی مشکلی پیش اومده🖤

2738
از خدا میخام هر دردی داری برات دوا کنه.از خدا میخام به هرچی میخای برسی از ته دلم واسه همون نیتی که ا ...

خیلی مهربونی استارتر😍😍😍😍😍😍😍🤩😘

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

یه ماهه دنبال خونه ایم 

سرسام گرفتم از قیمتا

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706