2733
2734

جوش های زیر پوستیه فقط

صورتم قرمز شده 😭😭

لطفا یه صلوات واسه درست شدن زندگیم بفرستین بیشتر از ۲ ساله منتظرم دعا کنین زودتر همه چی درست شه خدای مهربونم زندگیمو نجات بده ❤ خدای خوبم معجزه کن ؛ زندگیم شیرین شه 💜 تو تنها کسی هستی که میتونم بهت اعتماد کنم ❤ خدای مهربونم ❤ ای معجزه گر؛ معجزه کن ❤ ای تنها امید من؛ ناامیدم نکن ❤

اگه تازه بندانداختی زود پماد بتامتازون بزن عالیه

پوست خیارم تاحدی خوبه 

و ژل بعده اصلاح سینره و سی گل 

این سه موردو میدونم گلی🌹

برای اومدن یه نی نی🥰 تو دلم میشه یه صلوات بفرستی لایکم کنی منم جبران کنم مهربون🌸🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تازه بندانداختی زود پماد بتامتازون بزن عالیه پوست خیارم تاحدی خوبه  و ژل بعده اصلاح سینره ...

مرسی گل 🌹

لطفا یه صلوات واسه درست شدن زندگیم بفرستین بیشتر از ۲ ساله منتظرم دعا کنین زودتر همه چی درست شه خدای مهربونم زندگیمو نجات بده ❤ خدای خوبم معجزه کن ؛ زندگیم شیرین شه 💜 تو تنها کسی هستی که میتونم بهت اعتماد کنم ❤ خدای مهربونم ❤ ای معجزه گر؛ معجزه کن ❤ ای تنها امید من؛ ناامیدم نکن ❤
2731

ابلیموه تازه با گلاب قاطی کن با پنبه صورتتو باش ماستژ بده 

البته اینو فورا بعد بند انداختن باید انجام بدی تا اینجوری جوش نزنه و قرمز بشه

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2738

یه لوسیون بعد اصلاح سی گل هس خیلی خوبه اونو بزن

من بعد بند صورتم پر جوش ازین مدلیا میشد هروقت بند میندازم سریع اونو میزنم عین آب رو اتیشه یا اصلا جوش نمیزنه یا اگه زد زودی خوب میشه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه