2726

سلام خسته نباشید من کاربریمو دوس دارم خواهش میکنم برگردونید

عزیزان میشه برای به فروش رفتن زمینمون صلوات بفرستین😘

چیکار کرده بودی

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نی نی یار اومدی اینجا ب وصع سایت برسین ول کردین ب امون خدا 😒یعنی چی برا حذف تاپیک باید التماستون کنیم 😐

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

نی نی نی یارعزیزبه منم بگین این دوستمونوچراترکوندین

من کلی باهاش دوست شده بودم

درجریان تاپیک آخرش بودم یکی بهش عحشای خیلی رکیک داده بوداینم ازهمه خواسته بودکه واسه اون گزارش بزنن ولی بع اشتباه به تاپیکش گزارش زون بعدش ترکید

@آرزو_72

2706