2726
عنوان

روانی شدم دیگهههه

148 بازدید | 16 پست

عاقا پسر من یکسال و نه ماهشه

دارم دیووونه میشم دیگه از بس که بهونه گیر و لجباز و عصبی و پرخاشگره و هی نق میزنه

ســـرم داره منفجر میشه از دستش

چشاشو که باز میکنه بهونه میگیره تا وقتی که بخوام بزور بخوابونمش

بهونه های الکی نقای الکی

خسته شدم دیگهههه😭😭😭😭😭

نه با چیزی بازی میکنه نه پیش کسی میمونه نه برنامه کودک نگا میکنه😭😭فقط هعی آویزون میشه ازم و بهونه همه چیو میگیره😭

میشه واسه خوبشدن حالم یدونه صلوات بفرستی🙏خـــــدایا به بزرگیت و رحمانیتت و بخشندگیت و به مهربونیت وخوبی خودت،حـــال دل خراب مارو خوب کن🙏 ای گــره گــــشا ،گــــره بگشاے🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری ت پر استرس بوده ؟

اووووووف خیلی

دائم عصبی و ناراحت بودم و حرص میخوردم

میشه واسه خوبشدن حالم یدونه صلوات بفرستی🙏خـــــدایا به بزرگیت و رحمانیتت و بخشندگیت و به مهربونیت وخوبی خودت،حـــال دل خراب مارو خوب کن🙏 ای گــره گــــشا ،گــــره بگشاے🙏
2728
وااای چقد بد...ببرش دکتر

اره واقعا خودمم همش تو فکرم که شاید مشکلی داره که انقد عصبیه و نق میزنه

ای خدا...دیدم اینجوربچه هایی امیدوارم یکم دیگه که بزرگترشد کمتربهونه بگیره...

راستی کسی میدونه چرابعضی بچه هااینجورین؟

کلا به چیزی بستگی داره که بچه آروم باشه یابهونه گیر؟منظورم اینه به دوران بارداری بستگی داره؟یا اینکه پدرمادر بچه توبچگی چجوری بودن وکلا چه عواملی هست

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑

اینجور وقتا لازمه که‌نزدیک کسی باشی که گاهی بچه رو بسپاری بهشون وابستگی بچه‌کم بشه.من با مادرشوهرم اینا زندگی میکردم بچه های خواهرشوهرام میومدن منم بچه رو میفرستادم با اون بازی میکرد به زور میاوردمیش خونه غذاشو اونا میدادن حموم میبردنش بعد که سه سالش شد عاقل تر شد دیگه به محیط خونه خودمون و منو باباش عادت کرد 

سرگرمش کن کم کم جداش کن واسش جابزه در نظر بگیر

هی که بزرگتر میشه بیشتر وابستم میشه.

مامانبزرگش و عمش پیشمونن

صبح که چشماشو باز میکنه بهونه اونارو میگیره تا یا ببرمش یا اونا بیان پیشش 

بعدشم که پیش اوناس من اگه برم دور کارم پیش اوناهی جیغ و داد و گریه میکنه تا من برم پیشش😢

اگه بچه چیزیو میخواد سریع دراختیارش نزار اینطوری بیشتر اذیت میکننن من تا یک ماه قبل دخترم تا صدا میزد سریع میرفتم پیشش ولی اون لجبازیش بیشتر میشد الان نه گریه بکنه بگه فلان چیزیو میخوام نمیدم بهش الان خیلی بهتر شده خداروشکر

ببین خودت باهاش بازی کن چون تو باهاش با بیحوصلگی رفتار میکنی اونم باهات لج میکنه 

اصن انگار بلد نیست بازی هم کنه

بازیاش خراب کارین

مثلا الان هی نق میزد که اب بریز تو لیوان گل از تو باغچه اورده بود اونارو میخواست بزاره بعد چندین دفعه اون ابو یا ریخته رو فرش یا خودش خورده

تفریحش شده از کمد و کشو بالارفتن ریخت لباساش وسط خونه 

اینجور وقتا لازمه که‌نزدیک کسی باشی که گاهی بچه رو بسپاری بهشون وابستگی بچه‌کم بشه.من با مادرشوهرم ا ...

مامادرشوهرم بامه

پیش اونم دیگه نمیمونه

وقتی میزارمش پیشش تا برم دور کارام جیغ میزنه و گریه میکنه که بیاد پیشم

آخی طفلکی ....سعی کن خیلی آرامش داشته باشی تو برخوردهات شاید آرومش کنی  

نمیتونم

زندگی سختی دارم

دائم مشکل دارم تو زندگی 

خیلی هم خودمو کنترل میکنم 

بیشتر وقتا باش بازی میکنم و سرگرمش میکنم ولی از دست نق زدناش دیگه عاصی شدمه

2706