2726
عنوان

بنظرتون بمونم یا انتخاب رشته کنم😭

369 بازدید | 25 پست

بچها رتبم۱۹هزار منطقه سه شده با تراز۷۴۰۰

رشتم تجربیه...اینم بگم اولین سالم بود کنکور دادم الان نمیدونم برم یا نه همه میگن فرهنگیان بزن گیج شدم دیگه😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انتخاب رشته کن کنکور هر سال سخت تر میشه ...پشت کنکورم حبری نیس پشیمون میشی

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
میدونم اگه بمونم میتونم رشته های بهتر بیارم امسال هیچ نخوندم میترسم بعدا پشیمون شم اگ برم فرهنگیان

فرهنگیان قبول نمیشی رتبه خیلی پایین میخواد من ۶هزار بودم نیوردم خواهرم ۱٠٠٠بود اورد گفت تو دانشگاهمون نهایت نهایت تا۲٠٠٠بودن

من ۳سال کنکور تجربی دادم اگه الان برگردم سال اول میرم دانشگاه ثبت نام میکنم سه سال از عمرمو روزی۱۳ساعت درس خوندم مریض شدم و آخر نشد اگه فرهنگیان قبول میشی برو 

من واقعا بهت نمیگم چکار کنی چون تجربیا آرزوهای زیادی دارن ممکنه بعدا پشیمون بشی

2706