2726

مامان من خیلی زود رنج و حساسه اینقدری که میترسم باهاش حرف بزنم وگرنه همش باید دعوا باشه اصلا تو خونه باهاش حرف نمیزنم هر چی میگه فقط باید بگم چشم حتی اگه حرف بی منطقی هم زد حتی اگه گفت قند ترشه هم من نباید چیزی بگم وگرنه عواقب خیلی بدی پشت سر داره. الانم سر یه چیز الکی که گفت قانونه خرج دخترو باید خانواده شوهرش بده منم گفتم مامان همچین قانونی نیست خانواده پسر وظیفه ای ندارن اگرم وظیفه ای باشه بر عهده پسره نه خانوادش، همین، الانم سر این حرف دعوا راه انداخت و شروع کرد به داد و بیداد و طبق عادت هزار جور حر در اورد که تو میگی من باید خرجتو بدم و هزار تا حرف دیوه و الان نشسته گریه میکنه و بد وبیراه میگه سر ازدواج خواهرمم همین کارارو میکرد و بخاطر همین خواهرم با وجودی که 5ساله ازدواج کرده هنوز که هنوزه ازش دلخوره حالا نوبت من شده😭😭😭خواهرم خیلی دختر صبور و ارومی بود ولی با این حال از مامان دلخور شده و کینه گرفته حالا من چی بگم که یه خورده هم حساسم اخه ادم از مادرش چه توقعی داره😔بیچاره خواهرم خیلی دلم براش میسوزه مامانم وقتی با من لج میکنه به خواهرمم اصلا زنگ نمیزنه و جواب تلفن هاشو نمیده😔لطفا راهنماییم کنید من باید چیکار کنم که بهترین راه باشه

مادر منم اینجوریه ولی خیلی کمتر حساسه و زود رنج هست

باید تحمل کنی 😁⁦✌️⁩

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینا ریشه تو کودکی داره متاسفانه درست نمیشه باید تحمل کنی بیچاره بابات خیلی سخته با این اخلاق کنار بیاد ادم من که دارم خل میشم مقصرم خودش نیست تاثیرات رفتارهای نادرست دیگرانه روشون تاثیر گذاشته

شما که میدونی اخلاقش اینطوریه حساسیت نشون نده و ناراحت نشو

من حاضرم ناراحت نشم اما مشکل اصلا ناراحتی من نیست مشکل ناراحتی و عکس العمل بد و شدید مامانمه سر یه مسعله الکی یجوری رفتار میکنه که اگه ینفر بیاد داخل خونه فکر میکنه من دشمن خونیشم میخواستم بکشمش😑بخدا آبرومو پیش همه میبره

مامان من خیلی حرف مردم واسش مهمه کمی هم خسیسه ... بگو ی بزرگتر باهاش حرف بزنه

دقیقا مامان منم همین مشکلو داره انگار برای حرف مردم زندگی میکنه و بخاطر حرف مردم حاضره دست به هر کاری بزنه، هر کاری😔هیچوقت واسه دل خودش یا بچه هاش کاری نکرد همه کاراش بخاطر حرف مردم و ظاهر بینی بقیه بوده

سعی کنین تو اینجور موردا با مادرتون بحث نکنین هر چی گفتن حتی اگه مخالف بودین هم صبوری کنید و چیزی نگ ...

چشم عزیزم خیلی سعی میکنم همینکارو کنم ولی بعضی وقتا دیگه نمیدونم چی بگم😔❤️🌹

2706