2726

سلام دخترا شوهرم با خواهراش تو یکاری شریکند بعدش الان یه مشکل مالی برا همسرم پیش اومده در مورد همون کار شراکتی بعدش شوهرم میگه بمن یکم مراعات کن تو خریدکردنو اینا منم گفتم باشه هفته پیش خونه مادرشوهرم بودم (خواهرشوهرم مطلقه س کلا زندگیش از رو همین کار شراکت مبچرخه)بعد دیدم تیپ جدید مانتوی جدید کیف کفش همه چی هفته پیششم رفته پرده هاشو عوض کرده میز تلویزیون خریده.بعد من هیچی نگفتم گفتم مهم نیست چند روز پیش من چندتا لباس خریدم بعدش شوهرم غر زد تو مراعات نمیکنی شونصدتا لباس داری الان میبینی شرایطمو بعدش منم گفتم چرا فقط من باید مراعات کنم؟؟مگه خواهرت شریک ما نیست مگه وقتی ضرر میکنی همه نباید دست به عصا باشن..اقا بهشون برخورده سر سنگیننه بامن خدایی حق ندارم من؟؟ث

کاربر جدید نیستم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن نداری شاید اون پس انداز داشته از اونا خریده قضاوت نکن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728

شاید خواهرشوهرت پس انداز داشته هیچکس نمیدونه توی زندگی بقیه چی میگذره

ولی مردا رو از اول عادت بدین ب اینکه براتون خرج کنن من از اول شوهرمو عادت دادم الان میدونم دستش واقعا خالیه سیسمونی گرفتیم و طلا برا بچه و کلی خریدای سنگین خونه بازم اصرار داره برم برا خودم خرید کنم😅😁

2706