2737
2734
عنوان

یه هفته زودتر گچ دماغمو برداشتم تروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن بابا خراب چی بشه 

یکی از دوستای من 

ب دوست پسرش نگفته بود ک میره عمل

دوستپرس یدفعه ای اومده بود در خونه ک بیا پایین 

حالا کبودی و ورم صورت ک اصلا نداشت 

ولی رفته بو حموم فوری گچ  رو برداشته بود! تعریف میداد میگفت فقطم 1 هفته بعدش چسب زدم رو دماعم 

دماعش عالیه خیلی فرمش قشنگه وقتی اینارو تعریف میکرد مامانشم بود میگفت ب دکترش گفتیم اینکارو کردیم کلی داد و هوار کرده گفته خراب شد پای خودتون حق اعتراص ندارید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
2728
2738

بیین بذار یک مهر برو یا دوم مهر بعدا به دکتر نگو زود برداشتی چون هر گندی هم خودش زده باشه میزاره پای خودت 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
منم بعد ۷روز برداشتم نترس مگه پیش دکتر خودت نرفتی برداریش؟؟

چرا من بهم گفت منشیش که چند روزه عمل کردی گفتم ۶روز گفت چطور الان نطخوای گچو برداری نمیشه گفتم خوده دکتر برام نوشته سه شنبه خاک بر سرم دیگه نگاه تاریخ نکردم اونم گفت وایسا دکتر ببینت الان یادم نیست که به دکتر گفتم یا نه ولی یادمه شدام زد گفت مشکلی نیست برو داخل نه یه منشیه دیگه مخصوص گچ دراوردن بود اون درش اورد

کثرا بعد ی هفته گچو برمیدارن.من بعد ی هفته برداشتم فک نکنم مشکلی پیش بیاد

آخه این دکتر کلا به همه گفته بعد از ۱۲روز بیاین گچو دربیارم بعد اون روز که من اونجا بودم خیلیا بودن که میگفتن۵،۶،۷روزه عمل کردیم اومده بودن در بیارن ولی برا خیلیا هم گفته بود بعد از ۱۲روز بیاین برا گچ برامنم بعد از ۱۲روز نوشته بود

آخه این دکتر کلا به همه گفته بعد از ۱۲روز بیاین گچو دربیارم بعد اون روز که من اونجا بودم خیلیا بودن ...

همه بعد از یه هفته برمیدارن

منکه دیگه چسبو نمیتونستم تحمل کنم و یه ماه و یک هفته بیشتر چسب نزدم

بینیمم اوکیه

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2706