2733
2734

نرو خوب نیس

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چاره ای واسم نمونده عزیزم

منم چاره نداشتم گرفتم خوب که نشدم هیچ بدترم شدم مگراینکه یک مومن پیداکنی که فقط دعای قرانی بده

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2738
منم چاره نداشتم گرفتم خوب که نشدم هیچ بدترم شدم مگراینکه یک مومن پیداکنی که فقط دعای قرانی بده

چرا بدتر شدی؟ یعنی کار دعانویسه  بوده یا میگی طرف کارشو بلد نیس

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
چرا بدتر شدی؟ یعنی کار دعانویسه  بوده یا میگی طرف کارشو بلد نیس

دعاهای طرف که موکل دار بود اصلا بهم نمیساخت باورکن که میامدن منو اذیت میکردن داشتم روانی میشدم باز ازون شخصی که واس چشم زخم دعای قرانی گرفتم ارامش عجیبی داشتم واس بختم میخواستم برم طرف فوت شد

دعاهای طرف که موکل دار بود اصلا بهم نمیساخت باورکن که میامدن منو اذیت میکردن داشتم روانی میشدم باز ا ...

آخی. برای پیشبینی میرفتی یا اینکه فقط به حاجتت برسی

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2706