2737
2734

یادمه یه شب خواب بهشت رودیدم

خیلی زیبابود قابل توصیف نیست

نمیتونم وصفش کنم

حالم خیلی خوب بودقشنگ حسش میکردم

پراز درخت ونهرآب

همنیطور قدم میزدم روی چمن هاش

نمیدونم چرا میدونستم خوابم واصلا دوست نداشتم

بیداربشم.میگفتم کاش همیشه اینجا باشم

دوست دارم دوباره بخوابم وبرم اونجا😍😍😍😍😍

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍

عزیزم 😍😍😍

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه دقیقا اینجوریه ک گفتی منم دلم میخواد برم اونجا پس😫😍😍

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
میدونم من لایق اونجا نیستم ولی نمیدونم چرا اون شب خواب بهشت رادیدم

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

منم یه بار خواب مامانمو دیدم، ازش پرسیدم چرا رفتی؟ کجایی؟ از یه در رفت تو، منم دنبالش رفتم، بهشت بود، رنگاش با رنگای این دنیا فرق داشت، انقد همه چی زلال بود 😍😍

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

چ زیبا... من خواب دیدم دختر عمه ام داره منو میخواد هی هل بده تو جهنم سررازیری بود و من مقاومت کردم و نرفتم وقتی از خواب پاشدم خیلی حس خوبی داشتم ک از هر نظر وارد گناه نشدم و ب جهنم نرفتم

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
2738
من دیشب خواب دیدم سگم گم شده اینقد گریه کردم پاشدم دیدم کنارم خوابیده خیالم راحت شد☺☺

😍چه گوگولیه 

عزیزم نژادش چیه؟

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
من دیشب خواب دیدم سگم گم شده اینقد گریه کردم پاشدم دیدم کنارم خوابیده خیالم راحت شد☺☺

ای جونم چه خوشگله 😍

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اگه دقیقا اینجوریه ک گفتی منم دلم میخواد برم اونجا پس😫😍😍

منم خیلی دلم میخاد دوباره برم اونجا😍😍

کتش لایق باشم بعدمرگم‌برم اونجا😔😔

منم یه بار خواب مامانمو دیدم، ازش پرسیدم چرا رفتی؟ کجایی؟ از یه در رفت تو، منم دنبالش رفتم، بهشت بود ...

خدارحمتشون کنه.خوشبحالشون

معلومه جاشون بهشته😍😍

2706