2737
2739
عنوان

بچه ها کاش یکی بود که بلد بود سهام عدالتمو برام میفروخت 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 50 پست
بورس اوضاعش داغونه فعلا نرو 

اتفاقا الان کف قیمته و وقت ورود عزیزم

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
عزیزم بلدی کدومارو بفروشی که سریعتر به فروش برسه؟؟؟ 

تا حدودی عزیزم

من با کارگزاری مفید کار میکنم البته😘

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا الان کف قیمته و وقت ورود عزیزم

جدی 🤔🤔🤔🤔 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
منم دوست دارم بفروشم ولی وارد نیستم دلم میخواد برم تو بورس😬😬

الان کف قیمته عزیزم پله ای میتونی ورود کنی و اگه سواد بورسی نداری فقط عرضه اولیه بخری که ماه تول فقط سود میده😚

2731
اره گلم دوست من تازه ازادسازی کرده البته من تو کار بورسم زیاد از سهام عدالت اطلاعات ندارم ولی دوستم ...

فکر نمیکردم الانم ازاد سازی کنن اگه اینجوری باشه بابامم میخواد بفروشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
جدی 🤔🤔🤔🤔 

اره عزیزم چون یواش یواش اکثر سهم ها دارن به سمت رشد میرن و افزایش سهم میزنن و این کارا

کسی هم که سواد بورسی نداره میتونه عرضه اولیه بخره که ماه اول فقط سوده

فکر نمیکردم الانم ازاد سازی کنن اگه اینجوری باشه بابامم میخواد بفروشه 

اره میتونه بره کارگزاری یا دفتر پیشخوان واسش ازاد سازی کنن

2738
اره عزیزم چون یواش یواش اکثر سهم ها دارن به سمت رشد میرن و افزایش سهم میزنن و این کارا کسی هم که سو ...

چجوری عرضه اولیه بخریم اگه بخریم چجوری میشه فروختش ببخشید همش ازت سوال میکنم وقتت رو میگیرم 

چجوری عرضه اولیه بخریم اگه بخریم چجوری میشه فروختش ببخشید همش ازت سوال میکنم وقتت رو میگیرم 

این چ حرفیه عزیزم هر سوالی داشتی بپرس تا جایی که بتونم جوابتو میدم

اول باید احراز هویت و ثبت نام کارگزاری و اینارو انجام بدی مثلا من مفیدم بعد برنامه ایزی تریدر که مخصوص مفید هست رو نصب کردم و رفتم تو کاربری خودم

حدودا سه یا چهار روز قبل از فروش عرضه اولیه تو کانال های تلگرامی بورس خبرش پخش میشه و میگن تا چقدر به هر فرد تعلق میگیره مثلا دیروز وسپهر فروخته شد و هر کد فقط اندازه حدودا یک میلیون میتونست خرید داشته باشه

و چون تازه شروع کار این سهام هست اولش تا حدود زیادی فقط سود میده😘

این چ حرفیه عزیزم هر سوالی داشتی بپرس تا جایی که بتونم جوابتو میدم اول باید احراز هویت و ثبت نام کا ...

اهان ممنون عزیزم ❤❤😍😍🥰🥰💋💋

2706