2733
2734
عنوان

دوس پسر مجردی ام همش پیام میده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 61 پست

عزیزم اون اگر بگیر بود، مجردیت اقدام میکرد نه الان !!!

از حرفهات حس خوبی نگرفتم

یجوریه

انگار خودت بدت نمیاد وگرنه راه برای دک کردنش فراوونه

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 
نمیتونی بگی دوستم سوال ها رو داده.من اصلا کاره ای نبودم؟ حالام که اینطوری شده میخوام خط و اینستا رو ...

فک کنم بشه همه چیو انداخت تقصیر دوسدم   قبول میکنه گردن بگیره دوستم چون مجرده خدا کنه از شرش خلاص شم خیلی سریشه

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اون اگر بگیر بود، مجردیت اقدام میکرد نه الان !!! از حرفهات حس خوبی نگرفتم یجوریه انگار خودت ...

منم همین حس رو دارم البته اسی ببخشیدا حرفات اینو نشون میده؟؟؟

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
2728
فک کنم بشه همه چیو انداخت تقصیر دوسدم   قبول میکنه گردن بگیره دوستم چون مجرده خدا کنه از شرش خل ...

اره.بگو من اصلا در جریان نبودم.دوستم داده.اما حواست باشه از این به بعد

بعد تاپیک میزنن دائما می پرسن دوستی قبل ازدواج خوبه یا بد؟😒😞

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
عزیزم اون اگر بگیر بود، مجردیت اقدام میکرد نه الان !!! از حرفهات حس خوبی نگرفتم یجوریه انگار خودت ...

دوران مجردی اومد خواستگاری و من نخواستمش 

خب تو راه بگو برا دک کردن؟؟ میگم ترسم از بلاک کردن اینکه بهم اگ دسترسی پیدا نکنه بره ب همه میگه الان که باز هست حرفاشو میزنه منم جواب نمیدم اگ نتونه حرفاشو بزنه میره ب همه میگه

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
فک کنم بشه همه چیو انداخت تقصیر دوسدم   قبول میکنه گردن بگیره دوستم چون مجرده خدا کنه از شرش خل ...

اسی چرا جواب منو نمیدی؟؟؟🤔🤔🤔

میتونستی با یه شماره دیگه سوالارو واسش بفرستی 

نه با شماره ای که اون داره تا بفهمه تویی که سوال واسش فرستادی😐😐😐😐😐

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
2738
منم همین حس رو دارم البته اسی ببخشیدا حرفات اینو نشون میده؟؟؟

حرفام اینو نمیده شماها مث اینک چشو چالتون درست نمیبینه ها 

من دلیل بلاک نکردن رو  گفتم اینه که اگه راهی برا گفتن حرفاش نباشه میره ب فامیل ها میگه چون ایشون فامیل ما هستند وگرنه ک بلاک میکردمش از همه جا 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
اسی چرا جواب منو نمیدی؟؟؟🤔🤔🤔 میتونستی با یه شماره دیگه سوالارو واسش بفرستی  نه با شماره ای ...

خوب جواب این سوالمم رو هم بده؟؟

اسی چرا جواب منو نمیدی؟؟؟🤔🤔🤔 میتونستی با یه شماره دیگه سوالارو واسش بفرستی  نه با شماره ای ...

ب نوبت از پایین جواب میدادم 😂

نمیدونم ب فکرم نرسید 😢😥

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
اگه شوهرمعقولی داری همه ی ماجراروباهاش درمیون بذاروبعدپیام هاش روپاک نکن شکایت کن ب خاطراینکه ب زن ...

اوووه شهرمون کوچیکه همه جا پخش میشه  موضوع گنده میشه😑

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
ب نوبت از پایین جواب میدادم 😂 نمیدونم ب فکرم نرسید 😢😥

خوبپس خود کرده را تدبیر نیس باید یه جور جورشو پس بدی فقط امیدوارم که سنگین نباشه...

موفق باشی 😊

2706