2737
2734

مثلا منم همینم‌.میام میبینم که یکی میگه اصلا نخونده بودم بعد رتبه منو امسال اورده یا میگه که دوسه ماه اخر خونده رتبش مثل من!

چرا اینطوری میشه؟ اخه تو خونم تست میزدم راضی بودم نمیگم عالی بودم ولی نه مثل درصدایی که تو کنکور کسب کردم. بگن از استرس بوده که خب مگه چقدر تاثیر داره

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخت بلند و اعتماد به نفس 

من همین الان دارم از دست بابا و مامانم گریه میکنم از بس سرکوبم میکنن باید حامی آدم باشن

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
هوش و پشتکار افراد با هم متفاوته  در ضمن به حرف آدم ها اعتماد نکن رتبه خوب فقط نتیجه پشتکار ع ...

عزیزم خب میگم که .حالا هوش نمیدونم ولی خب من خودم هوش متوسطی دارم ولی پشتکار همه مون اکثرا یه جوریم دیگه.مثلا اکثرا ۹ساعت میخونن

عزیزم

اول از همه بهت بگم خیلی به این حرف ها اعتماد نکن

اصلا نخوندم، ماه آخر خوندم و... 

معلوم نیست راست بگن یا دروغ

دوما کنکور یه مهارت و استعداد خاصی رو می طلبه

که واقعا خیلی ها با وجود هوش و تلاش نمیتونن خوب جواب بگیرن

خود من از همون دسته بودم درسم خوب بو  حسابی خوندم اما نتیجه خیلی بد! 

به هر حال کنکور هم یه بخشی از زندگیه اما همه ی زندگی نیست

انشالله تو مراحل دیگه موفق باشی❤️

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738
عزیزم خب میگم که .حالا هوش نمیدونم ولی خب من خودم هوش متوسطی دارم ولی پشتکار همه مون اکثرا یه جوریم ...

نه دیگه اشتباهت همینه ....پشتکار ادم ها متفاوته

مسئله ۹ ساعت یا ۱۰ ساعت نیست...مهم تایم مفید مطالعه است....زمان بندی مرور و اینکه چه موقع تست اموزشی بزنی و چه موقع تست زمان دار.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

بعضیا خیلی دروغ میگن 

هیچ رتبه خوبی با دو سه ماه خوندت یا روزی ۴ ۵ ساعت خودن بدست نمیاد 

مثلا من دیدم طرف  رتبه ش تک رقمی شده میگ روزی ۵  ۶ ساعت 😑  

استعداد مهم هست ولی پشتکار هم‌نیازه 

والا من ک این راه رو رفتم  از صب ساعت ۸ میخوندم تا ۱۰ شب  دو سه ماه اخرهم  تا ۲ ۳ صب  رتبه م سال ۹۱ شد ۷۰۰ رشته انسانی 

واسه ارشد هم خیلی میخوندم ۲ سال کنکور ارشد دادم 

خنگ هم نبودم  

عزیزم اول از همه بهت بگم خیلی به این حرف ها اعتماد نکن اصلا نخوندم، ماه آخر خوندم و...  معلو ...

اخه مثلا چه استعدادایی رو کنکور میطلبه؟ قبول دارمم بعضیا دروغ میگن ولی خب من خودم از خودم ناراضیم چون تلاش کردم ولی اصلا تلاشم نمیکردم میرسیدم به این رتبه.واقعا عجیبه برام

شاید حرفی ک میخام بزنم برای یسریا خوشایند نباشه اما 

چ بسیار کسایی ک میدوان و نمیرسن 

چ بسیار کسایی ک نشسته میرسن 

شاید بخاطر اینه ک امروز هیچکی سرجای خودش نیست 

هیچکی نتیجه تلاش و زور بازوی خودشو نمیبینه 

شرایط جامعه خیلی خیلی موثره  

شما ی نگاه ب نحوه برگزاری ی ازمون مهم و سرنوشت ساز در ایران بنداز 

تا تهش برو

و پاییز،بهاریست که عاشق شده است...🍁🍃❤
2706