2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مبارکه مامانی اره عزیزم درسته درسته برو ازمایش بده حالا

وای خدایااا اصلا باورم نمیشهه بعد از سه ماه اقدام بالاخره مثلت شد ولی نیم ساعت پیش رفتم ازمایش دادم بس که شک دارم هی میگم احتمالا خطا داره

ای جونم😍😍😍😍مبارکت باشه 

ینی میشه این ماه منم مامان شم و بی بیم مثبت شه 😢😢😢😢

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
ان شاالله از صمیم قلب از خدا میخوام مامان بشی به زودی گلم

9 روز ب موعدم مونده نمیدونم چجوری صبر کنم تا عقب بندازمو بیبی بزنم

عزیزم ببخشید میپرسم تنبلی تخمدان یا مشکلات زنونه نداشتی؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
9 روز ب موعدم مونده نمیدونم چجوری صبر کنم تا عقب بندازمو بیبی بزنم عزیزم ببخشید میپرسم تنبلی تخمدان ...

نه عزیزم هیچ مشکلی نداشتم تازه این ماه من فقط یک روز رابطه داشتم اونم روز قبل تخمک گذاریم

نه عزیزم هیچ مشکلی نداشتم تازه این ماه من فقط یک روز رابطه داشتم اونم روز قبل تخمک گذاریم

ای جون 

خوشبحالت 

من ک دارم با تنبلی دست و پنجه نرم میکنم 

با این ماه میشه 3 ماه ک اقدامم😔

خیلی دلم بچه میخاد 

ای جون  خوشبحالت  من ک دارم با تنبلی دست و پنجه نرم میکنم  با این ماه میشه 3 ماه ک ...

ان شاالله که میشه فقط سعی کن بیخیال خودتو بگیری من این ماه چون یه بار اقدام داشتم محال میدونستم و اصلا بهش فکر نمیکردم تا اینکه شانسی امروز دیدم تاخیر داره پریودم بی بی چک زدم

ان شاالله که میشه فقط سعی کن بیخیال خودتو بگیری من این ماه چون یه بار اقدام داشتم محال میدونستم و اص ...

ای جونم چشم 

این ماهو خیلی بی خیال بودم امیدوارم بگیره

2706