2737
2734
بمیرم براش  کاری از دستم برنمیاد جز اینکه گناه نکنم و بیشتر اذیتش نکنم برای ظهورش دعا کن چقد ...

خیلی خیلی بده ک هزاران سال منتظر شی تا آدما ب پاکی برسن بعد ظهور کنی ولی هی روز ب روز کافرا بیشتر شن 

https://harfeto.timefriend.net/16878817494237

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوندنش فقط سبک شمردن نمازه یجور بی احترامیه بازم این نظر شماس

نماز رو باید تحت هر شرایطی خوند 

حتی کسی که مشروب میخوره تا چهل روز نمازش  قبول نیست  ولی حق ترک نماز نداره

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
خب این بحثش مفصله  به نظرم اگر فعلا شما بگید چه مسئله ای باعث شده اینطور آشفته شدید تا با هم ه ...

میگن پدر و مادر خوب روزی آدمه

من از بچگی دیوونه کردن .ترس .اضطراب افسردگی .ایقد درس خوندم راه و چاه دانشگاه کنکور بلد نبودم که برم از دستشون خلاص شم چشای خودم کور کردم چشام شد ۶. به اولین خواستگاری که اومد جواب بله دادم بدون هیچ علاقه و ذوقی که فقط فرار کنم 

خیلیا میبینم همسن من بودن ناهار و شامشون میارن تو اتاق براشون هزارتا قربون صدقه هر وقت بخوابن هر وقت پا شن کلی هم تشویق میکردن که درس بخونن و برا خودشون کسی شدن

من که یه دونه دختر بودم سر خواب و سر درس همچی دعوا بود که فراریم دادن با یه ادم بدبخت تر از خودم 

که مشکلات جدیدم تازه شروع شد بعد دوسال که بچه ای اوردم یه بچه پرخاشگررر نق نقو بدغذای مردنی که نه حموم میاد نه دستشویی میاد نه غذا میخوره نه بازی میکنه نزدیک چهار سال داره شب تا صبح لگد میزنه تو سر من.شوهرم هم یه ادم بیخیال کم حرف بی فکر بی محبت 

خودمم افسرده مشکل روحی جسمی عصب سیاتیک و ارتروز زانو 

نه وضع مالی ای داریم هیچکدوممون هم سالم نیستیم 

هرچی دعا کردم هیچی ندیدم تو زندگی

2738
میگن پدر و مادر خوب روزی آدمه من از بچگی دیوونه کردن .ترس .اضطراب افسردگی .ایقد درس خوندم راه و چاه ...

حق داری ولی همون نماز موجب آرامشت میشه. اون رو هم نخونی، مگه اوضاعت برمیگرده؟

اینهایی که گفتی سخت بود ولی همه اش نتیجه انتخاب خودت بوده عزیزم.رفتاهای بچه ات هم نتیجه ناآرامی درون خودته...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
حق داری ولی همون نماز موجب آرامشت میشه. اون رو هم نخونی، مگه اوضاعت برمیگرده؟ اینهایی که گفتی سخت ب ...

من انتخاب کردم که از بچگی افسرده باشم ؟

من پدر مادرمو انتخاب کردم؟

هر کس صبری داره یه دلی داره

بعضیا دل گنده ای دارن که هیچیشون نمیشه بعضیا هم دلشون نازکه نازک

میگن پدر و مادر خوب روزی آدمه من از بچگی دیوونه کردن .ترس .اضطراب افسردگی .ایقد درس خوندم راه و چاه ...

تقریبا درک میکنم چی میگید و چه شرایط سختی دارید.چون یه بچه بدقلق دارم که عاصیم کرده و همه عمرم رو درس خوندم.نمره بیستم اگر میشد نوزده حسابم با کرام الکاتبین بود😖

حالا بببنیم چطور میشه این شرایط رو درست کرد.....

بچه شما اگر خیلی جیغ میزنه به احتمال زیاد کمخونی، کمبود ویتامین دی و کمبود کلسیم داره.با یه آزمایش مشخص میشه.

قبل از این هم فراموش نکنید فقط و فقط خودتونید که میتونید این شرایط رو تغییر بدید.منتظر معجزه نباشید.خدا هست،بنده اش هم نگاه میکنه اما همونطور که درد رو داده، راه درمان هم نشون داده.

نمیدونم چقدر سرزنده اید در منزل اما بچه ها به رفتار والدین نگاه میکنند.مادر افسرده، بچه پرخاشگر تحویل میده.فرزند شما نیاز به بازی داره.همبازی میخواد، نباید انتظار داشته باشید مثل عروسک رفتار کنه.بازی های جدید یاد بگیرید و وقت بزارید برای این طفل معصوم.منم تاپیک دارم در این مورد کامل بخونید،کاربران بازی های خوبی گفتند.

درباره شوهرتون....محبت نمیکنند یا مدل محبت کردنشون رو نمیپسندید؟مردان جابجا کردن یه لیوان هم به عنوان ابراز محبتشون تلقی میکنند.شما باید با زبانشون آشنا بشید و راه گفتن نیازهاتون رو یاد بگیرید.

احساس افسردگی میکنید......ارتباطتون با عناصر طبیعت یعنی آب،باد، خاک و آتش باید بیشتر بشه.روابط اجتماعیتون باید گسترش پیدا کنه و تقویت بشه.سرگرمی جدید پیدا کنید.فرقی نمیکنه چی باشه،مثلا درست کردن یه غذای جدید، تغییر دکوراسیون و امثالهم روحیه رو عوض میکنه.هر روز صبح ناشتا هم شربت گلاب زعفران بخورید، یا شب قبل از خواب گل گاو زبان دم کنید و بخورید.عجیب آرامش بخشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من انتخاب کردم که از بچگی افسرده باشم ؟ من پدر مادرمو انتخاب کردم؟ هر کس صبری داره یه دلی داره بع ...

شما انتخاب نکردید که در چه خانواده ای متولد بشید، یا مثلا چهرتون دست شما نبوده

اما حالا که چی؟

دو تا راه بیشتر پیش رو ندارید....یا خودتون رو تغییر بدید و با شرایط کنار بیایید.یا محیط رو تغییر بدید و شرایط رو عوض کنید.

میتونید همینطور پیش برید و روز به روز خموده تر،افسرده تر و شکست خورده تر باشید.در مقابلش میتونید تبدیل بشید به یک زن بانشاط پر حوصله صبور که برای هر مشکلی تدبیری داره.عجولانه تصمیم نمیگیره و منطقی پیش میره.

انتخابش با شماست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706