2737
2734
عنوان

شناسنامه نوزاد

330 بازدید | 42 پست

سلام خانوما درسته که میگن اگه از زمان ازدواج تا تولد اولین نوزاد بیشتر از پنج سال بگذره برای گرفتن شناسنامه به مشکل بر میخوریم ثبت احوال گیر میده همچین چیزی شنیدین؟

ده سال عزیزم باید بری محضر عقدنامه بیاری سونو های بارداریتم نیازه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا چه ربطی داره 

من دخترن بعد از پنج سال دنیا اوردم بهش هم زودی شناسنامه دادن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
واقعیه؟

اره بخاطر فروش بچه تو بیمارستانا اینکارو میکنن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بله برا من پیش اومد.

البته مشکل مهمی نیست.وقتی میری ثبت احوال میپرسن چرا بچه دار نشدید باید دلایلت رو بگی ،بعدش استعلام میکنن از بیمارستان که مطمئن بشن خودت زایمان کردی .

آخه بعضی ها که بچه دار نمیشن بعد چند سال یکی رو پیدا میکنن براشون بچه بیاره.رو همین حساب سخت میگیرن

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
2706