2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم

371 بازدید | 16 پست

ابرومون برده ۳ساله طلاق گرفته قبل طلاقش برای طلاقش برنامه ریزی میکرده ما توشهرستان هستیم تو منطقه اب که زندگی میکنیم همه ما رو میشناسن خانواده همسر سابق اش رو هم میشناسن یه دفعه پول دارشده ماشین وخانه و طلا ولباس مارک ووسایل خونه نو جدید ارایش خیلی افتضاح هر روز یکی بهم میگه خواهرشوهرت اینا رو از کجا اورده یکی میگه خود فروشی میکنه یکی میگه زن دوم شده یکی میگه مواد فروشی میکنه راست میگن ازراه خلاف داره پول درمیاره ولی نمیدونم چه راه اصلا دوست ندارم باکسی راجع اش حرف بزنم اخه ما چه گناهی کردیم اون خلاف میکنه من وهمسرم یه زندگی سالم داریم ابرو برامون نذاشته ببخشید انقدر بیشرف که کسی نمیتونه بگه از چه راهی داری پول درمیاری مردم هم سوژه پیدا کردن واسه سرگرمی هر روز یکی سوال پیچم میکنه خسته شدم انقدر جواب سرب بالا دادم

به داداشش بگو باش اتمام حجت کنه یا باید توضیح بده از کج امیاره یا باید ازون منطقه و شهر بره

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردم بیشعورن که از شما میپرسن! 

شما جوابگوی زندگی مردم نیستین که 

بگو نه میدونم نه به من ربط داره خودتو خلاص کن

واقعا نمیفهمم این‌مردم چرا میخوان از هممممه چیز سر در بیارن! 

Smelly Cat , Smelly Cat , what are they feeding you ? 🐱
به داداشش بگو باش اتمام حجت کنه یا باید توضیح بده از کج امیاره یا باید ازون منطقه و شهر بره

کسی جرائت نداره ازش بپرسه خیلی بی حیاست البته مادرشوهرم پشته اش چون خودش مقصر طلاقش میدونه همه جوره همراهیش میکنه مثل ریگ دروغ میگن مادر دختر

به مردم چه ک فضولی میکنن هرکیو تو قبر خودش میخوابونن شاید صیغه شده مگه صیغه راه خلافیه؟ یکم دیده هاتونو باز کنین هرکسی گناهکار نیس 

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
هر کی حرفی زد بگو به من چه ربطی داره برو از خودش بپرس . مگه ما فضول زندگی مردمیم انقد طلبکارانه جوا ...

میگم ولی خوب نمیشه که باهم دعوا کرد بعدش همسرم مغازه داره کلی مشتری از محل خودشون میاد هر روز خودش با خرید یه چیز گنده یا یه تیپ افتضاح نقل مجلس میکنه شوهرم عصبی میاد خانه نمیشه که با همه مردم درگیر شیم ولی خسته شدیم

2738
به مردم چه ک فضولی میکنن هرکیو تو قبر خودش میخوابونن شاید صیغه شده مگه صیغه راه خلافیه؟ یکم دیده هات ...

نه گلم راه حلال نیست بخدا  یهو میبینی یه هفته نیست میشه بعد با کلی پول برمیگرده دیوانه کرده مارو اگه صیغه بود یه بند وباری داشت خیلی بی بند وبار شده

نه گلم راه حلال نیست بخدا  یهو میبینی یه هفته نیست میشه بعد با کلی پول برمیگرده دیوانه کرده مار ...

عزیزم من نمی‌دونم کجا زندگی میکنین ولی من تو دوستای مادرم دیدم ک صیغه مرد پولدارشدنو صاحب ماشینم خونه و ...بهترین تیپا بهترین گردش ولی تو شهرما جا افتادس تغریبا ولی شمارانمیدونم

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
2706