2737
2734
عنوان

سن ازدواج

293 بازدید | 16 پست

بچها من به تازگی ۲۸ ساله شدم ؛؛ مشغول کارم و یه پراید دارم و یه زندگی معمولی ؛ قیافمم بدک نیست البته این نظر بقیه اس نه خیلی خوشگل نه زشت ؛ متوسط رو به بالا ؛ خانوادمم معمولی هستند ؛ خودمم روابط عمومی و اعتماد به نفس خیلی بالا دارم و شیک پوش و رک و امروزی هستم تقریبا البته نه خیلی باز ؛؛ بنظرتون تا چه سنی برای ازدواج موفق وقت دارم ؟!؟؟ 

خودم خیلی درگیر ازدواج نیستم و هرکسی رو نمیتونم بپذیرم صرفا بخاطر سنم ؛؛ البته اختلاف سنی و اینک طرف قبلا ازدواج کرده باشه یا نه هم برام مهم نیست 

نظرتون لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا هر زمان ک اون شخصی ک نیمه گمشدته پیدا بشه.

سن فقط یه عدده.

یکی تو سن ۲۰ سالگی بهترین ازدواج میکنع

یکی بعد چهل سالگی ازدواج عالی داره

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2738

عزیزم بنظرم الان وقتش سنت بیشتر بشه بعدا برای بچه به مشکل میخوری چون هم اختلاف سنت با بچت زیاد میشه هم زایمان سخت و از طرف دیگ دختر تا یه زمانی خاستگار خوب داره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بنظره من  آدم اصلا ازدواج نکنه خیلی بهتره تا با ی آدمی که اصلا بهم نمیخورن ازدواج کنه، فقط ازدواج کردن مهم نیست باید کسی باشه که تو واقعا باهاش خوشبخت باشی.

هیچ وقت واسه ازدواج دیر نیست.

پسرم تو رو جونه مامان، بزرگ شدی مارو تنها نزار.
هروقت خودت حس کردی و به خودت گفتی الان نیاز دارم یکیو کنارم داشته باشم همون موقع وقتشه

اخه به خواسته خودِ ادم هم نیست همه چیز

من مثلا از ۲۰ سالگی قصد ازدواج دارم ولی خب هنوز قسمت نشده

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

وقت و که تا ابد داری حس و حالشو دیگه نداری به فکر باش بنظرم

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
2706