2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره از همین الان معلومه همش تکون میخوره

وای گوگولی بزاربه دنیابیاردقشنگ پوستتومیکنه ۲سالشه زن وشوهرازدستش میشنیم گریه میکنیم صبح درعرض ۱۰ثانیه یه شیشه عسلوخالی کردروفرش اونم مقصرش خودم بودم اینم شیطون فرشو سه ساعت سابیدم😬😬😬

امیرعلی امیرعباس😍😍😍😍

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2728

یسنا

اگه بعدی هم دختر شد دلوین

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
ائل آی جووون    

ینی چی معنیش چیه🥴🤔

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
وای گوگولی بزاربه دنیابیاردقشنگ پوستتومیکنه ۲سالشه زن وشوهرازدستش میشنیم گریه میکنیم صبح درعرض ۱۰ثان ...

بعضی وقتا اینقدر محکم لگد میزنه شروع میکنم گریه کردن از درد. اوخی عزیزم خدا نگش داره دخر خاله منم کوچیک بود شیشه عسلو ریخته بود رو فرش حسابی پخشش کرده بعد کره رو میزد روشون و میخورد

دخترم ریحانه

پسرم مسلم یا سجاد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706