2733
2734

پامیشم پیتزا بپزم اییین هوا کش بیاد

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیوونه ای ها😉🤣🤣

🤣🤣.اگه زنگ نمیزدم که تا شب با هزار نفر تجسمش میکردم شب میومد بدتر بود.بعد حضوری دعوا کنیم بشکن بشکن راه میندازه.لاقل تلفنی حرفمو میزنم قط میکنم.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
🤣🤣.اگه زنگ نمیزدم که تا شب با هزار نفر تجسمش میکردم شب میومد بدتر بود.بعد حضوری دعوا کنیم بشکن بشک ...

وااای خدا🤣

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
وااای خدا🤣

🤣🤣

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738
من مرغ ترش😜

خوشمزه میشه؟

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
وای چقد مثل منی.کاش الزایمر بگیرن گ.ه خوریاشونو بذارن کنار

یعنی انقدر حرص میخورم سردرد میگیرم گلاب ب روت حالت تهوع میگیرم 

خیلی منو حرص میده فک کنم کسی مثل این باشه واقعاااااااااا مخش گوزی....ده 

خدا جونم میدونم حواست بهم هست عاشقتم مهربون   
چیه ؟

گوشت چرخ کرده۲۵۰-۳۰۰ گرم
پیاز بزرگ۲ عدد
گوجه فرنگی نگینی خردشده۲ عدد
رب گوجه ‌فرنگی۱-۲ قاشق غذا خوری
نمک و فلفل و زرد چوبهبه مقدار لازم
آب جوش۲ لیوان
در ماهیتابه یا قابلمه ای مناسب روی حرارت متوسط، کمی روغن بریزید و پیاز را در آن تفت دهید. به آن کمی زردچوبه بزنید.
۲
گوشت رو اضافه کنید و مواد را تا اندازه ای که رنگ گوشت تغییر کند تفت دهید.رب را اضافه کنید و چند دقیقه ای با سایر مواد تفت دهید.
۳
گوجه فرنگی را اضافه کنید. به آن ها کمی نمک و فلفل سیاه بزنید و زعفران دم کرده را اضافه کنید. مواد راهم بزنید.
۴
حالا روی مواد آب جوش رو بریزید . حرارت را کم کنید، درب ظرف را بگذارید و اجازه دهید مواد پخته و کاملا نرم شوند.غلظت این خورشت نباید خیلی رقیق و یا غلیظ باشد.
2706