2737
2734
دست رو دلم نزار که خونه دارم میمیرم فقط خدا پدرمو به زمین گرم بزنه 

چرا اینقد دلت پره اخه☹

متاهلی🤔

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خونه مامانم دعوتم . و برااااام قیمه شوروا و کوکوسبزی درس کرده .....

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2728
2738
پشت تلفن😅

اره اگه زنگ نمیزدم میترکیدم پررو رو.خواب دیدم داره خیانت میکنه منم زنگ زدم بهش گفتم خوابا و حسای من همیشه راستن اگه داری باز یه غلطی میکنی تمومش کن.قط کردم.🤣🤣

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
چرا اینقد دلت پره اخه☹ متاهلی🤔

نه بابا چه متاهلی یه چیزایی کشیدم تو زندگی که هیشکی اصلا نمیاد خواستگاری حالا بمونه متاهلی😭تروخدا دعا کن پدرم بمیره فقط به فاطمه زهرا دیگه از دستش خسته شدیم 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706