2733
2734

@hastiiiiiii98  

ای جااااان دلممممم خاله مبارکت باشه رتبت ۳۹۴ شد گلم ...

بعد از مدتها شنیدن یه خبر حال دلمو خوب کرد و سرم خورد به آسمون از شادی🌷

الهی بمیرم برای غصه ها و سختیایی که کشیدی.🌷

فقط یادمه مریم میگفت تو یازده سالگیت برای سلامتی مامانت تو یه روز طولانی و گرم تابستون روزه گرفته بودی 💚

مبارکت باشه خانم دکتر من❤

الان مریم تو آسمون داره از خوشحالی میخنده 💖

الان مامانت و مامانبزرگت تو بهشت جشن گرفتن.

انشالله که دکتر مهربون و یاریگری بشی 💖

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبااااااااااااررررررککککککهههههههههههه😀😀😀😀👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2728
تبریک میگم 

واقعا منم بهش تبریک میگم پاندایی ❤❤

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
وای تبریک😭😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍👌👌👌👌

بخدا منم بغض کردم از شادی اشک تو چشمم جمع شد❤

2738
هزارن هزار مبارک روزی من بشه ان شاء الله

انشالله عزیزم حتما ❤❤❤

واقعا ایشون دختر خدابیامرز می می نازه؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

واییی اییی جان.مبارکش باشه

درسته این دنیا نیست تا ذوق ِ دخترش رو داشته باشه ولی حتما از اون بالا حواسش به هستیش هست

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706