2733
2734
عنوان

بیایین اسماتونو بگین دعاتون کنم، چله ی سوره یاسین و زیارت عاشورا...

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 117 پست

[QUOTE=156277447]به امید خدا جور بشه به زودی ان‌شاءالله [/QU

مرسی عزیزم😘

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دعا کن  واسه درسم در موردش به مشکل برخوردم شدید لطفا واسه کار و ازدواج خواهرمم دعا کن

ان‌شاءالله به لطف خدا همه ش حل بشه

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
خوش خبر باشی انشالله 

😢😢😢

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2731

برا دوستم سمیه دعا کن خیلی 

برا نی نی منم دعا کن مرضیه ام

فرشته کوچولو من بی صبرانه منتظرتیم تا بیای و به زندگیمون شادی ببخشی یه صلوات برا دخترم میفرستی که سالم بیاد بغلم 
2738

خیلی خیلی نیاز دارم به دعا لطفا دعاکنین برام شرایطم اوضام.زندگیم بهتر بشه ۰😭راضیه م

۹۹/۹/۹خداجونم تو این تاریخ اوضاع و زندگیم روبه راه بشه   تا اونی که ۹۹/۹/۱۰ چش نداره ببینه دماغش بسوزه     

تو رو خدا واسه دخترم اسنا دعا کن 

دعا کن زمینمون فروش بره رو سیاه شدیم پیش دخترم دست حضرت علی رو سر خودتو خانوادت عزیزم

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706