2733
2739
عنوان

وای پس کی ورمم مبخوابههه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2578 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر تو چقدرمهربونی. همه تاپیکهاتو خوندم. سوالهای کاربرا رو با دقت و با حوصله جواب دادی. تجربیاتتم در اختیار دیگران گذاشتی. آدم جالبی هستی  

درکنار دیگران، تنها زندگی کردن رو یاد بگیر، چون هیچکس موندنی نیست...
عزیزم بینی غضروفی بودم ۴ ماهه عمل کردم هنوز ورمه بد ۴ روزه فمل کردی هنو گچتو ور نداشتی انتظار داری ب ...

چیکار کنم خودت میدونی ک ادم کنجکاو میشهههه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2728
استارتر تو چقدرمهربونی. همه تاپیکهاتو خوندم. سوالهای کاربرا رو با دقت و با حوصله جواب دادی. تجربیاتت ...

فدات بشم عزیزم نظر لطفته

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
چیکار کنم خودت میدونی ک ادم کنجکاو میشهههه

واااااي مائولي جونم مبارك باشه 😍😍😍😍😍 عزيزم الان كه خيلي زوده 😂😂😂😂😂 عجول بازي درنيار 😂😂😂😂 تا يه سال ورم داره عزيزم. هرچندوقت يه بار عكس بذار 😉😉😉

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2738
واااااي مائولي جونم مبارك باشه 😍😍😍😍😍 عزيزم الان كه خيلي زوده 😂😂😂😂😂 عجول بازي درنيار 😂😂😂 ...

مرسی عشششقم

اوووف من خیلی عجله دارم بهوش اومدم پرستار مرد بود گفتم جیگر شدم یا ن؟ یکم نگام کرد رفَ😂

مرسی عشششقم اوووف من خیلی عجله دارم بهوش اومدم پرستار مرد بود گفتم جیگر شدم یا ن؟ یکم نگام کرد ر ...

لعنتي 😂😂😂😂😂😂😂 آره بابا شدي نگران نباش 😂😂😂 

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
عزیزم خیلی عذرمیخام وقتتون بخیر میگم یادمه سوالا آیین نامه ۹۷ رو داشتی واسه امسالوندارین؟

ن عزیزم اون سالم چون خودم امتحان داشتم اومد دستم

سلاااام مائولی گلیییی

مبارکت باشههههه

ی مدت نبودم امروز اومدم دیدم بهلههه مائولی هم عمل کرد

خوشگلللللل خانوم

منم بعد ۸ماه همچنان ورم دارم!!

کلا حساس نشو هرچی باشه از قبلش ک بهتره  

2706