1874
1823
عنوان

بیاین عکس 🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 50 پست
فکنم ژل تزریق کرده

نه لبای خودمه میخاستم ببینم اینایی ک لباشون یک متر بالا پایین اضاف میکنن چجوری میشه 😐

اخلاق خاص 🤷‍♀️زاده بهارررر😛۹ ۹ ۹۹ 😍کلی اتفاق خوب 😍😍😂😂😂😂
نه لبای خودمه میخاستم ببینم اینایی ک لباشون یک متر بالا پایین اضاف میکنن چجوری میشه 😐

این خوبه والله   دیگه هیچوقت  بالا نبر

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

رژو رو لبای خودت بزنی قشنگ تره تا مثل عکس قبلی

از من خبرداشت،همین!مثل مردمی که می دانند یک گوشه این جهان جنگ است!                                                                 دختر نی نی یار نیستم❤
1883

اهااین بهتر😂خدایی اون چی بود

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
رژو رو لبای خودت بزنی قشنگ تره تا مثل عکس قبلی

چشم .یاد اون کلیپه افتادم ک میگه لبام چجوریشده .مرده میگه شبیه .. مرغ😂🤣

اخلاق خاص 🤷‍♀️زاده بهارررر😛۹ ۹ ۹۹ 😍کلی اتفاق خوب 😍😍😂😂😂😂

به خودت گفتی 😬😬😬😬

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏

@گیسوومم    

بیا اینا قاطین

چیز زیادی ازت نمیخوام🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط😢💐💐💐💐💐💐یه صلوات بر حاجتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 اگه فرستادی بهم بگو دلم شادشه منم برات بفرستم😉✌💞💜💛💚💟💘🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

@قله    

بیا بیا😂✋

چیز زیادی ازت نمیخوام🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط😢💐💐💐💐💐💐یه صلوات بر حاجتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 اگه فرستادی بهم بگو دلم شادشه منم برات بفرستم😉✌💞💜💛💚💟💘🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
1826

😂😂

از من خبرداشت،همین!مثل مردمی که می دانند یک گوشه این جهان جنگ است!                                                                 دختر نی نی یار نیستم❤
1899