2737
2734
عنوان

مادر ناتنی بیست ساله+بقیه ی حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 9065 بازدید | 229 پست
سلام عزیزم... من همه داستانتو خوندم... سعی کن به گذشته فک نکنی...میدونم سخته و روی ذهن و قلبت اثر ...

ممنون بابت این همه انرژیه مثبت😘😍😍😍 چشم بازم مرسی. و ممنون که وقت گذاشتی.

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
عزیزم از ته دل برات ارزو میکنم انقدر تو خوشبختی غرق بشی که حتی اسم اون دوتا همسرتم یادت بره گلم. از ...

خیلی ممنون کع وقت گذاشتی دوسته عزیزم❤❤❤😘😘😘انشالله سلامت و موفق باشی.

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله درست بشه خوشبخت بشی گذشته یادت بره... شوهرمن مثل شوهردومته

مرسی عزیزم. از چه نظر؟ من الان شوهرم معذرت میخوام شاید هرشب ازم نزدیکی بخواد من مشکلم با اون شوهرم این بود همه کاراش بدون فکرو از رو بچگی بود اصلا فکر نمیکرد من نیم ساعت پیش پیشش بودم یا فکر نمیکرد رابطه ی زنو شوهر خصوصیه نباید کسی بفهمه 

امیدوارم خوشبخت بشی💞💞💞💞

مرسی عزیزم سلامت باشی

2731
مقصر اصلی مادرته ک فکر کرده دختر زایده باید سریع شوهرش بده دیده با اولیه نشده یکی اومده گفته برو با ...

. حرفات خیلی بهم انرژی داد مرسی که وقت گذاشتی عزیزم. 

چشم حتما از این ب بعد باهاش بهترم میشم.

بازم مرسی😘😘😘❤

امیدوارم از گذشته تجربه کسب کرده باشی و در زندگی سوم به کار بگیری خوشبخت و سربلند باشی 

ممنون گلم مرسی وقت گذاشتی

باخودم عهدبسته بودم بخاطرقضاوتها وسرزنشها اینجا چیزی از زندگیم نگم اماشماگفتین بزارمنم بگم منم مجردب ...

من خودم بچه خیلی دوست دارم بخصوص دختربچه همش میگم ای کاش وقتی دخترش دو یا سه ساله بود طلاق گرفته بودیم هر دو و ازدواج کرده بودیم اینجوری اصلا نمیذاشتم بفهمه من مامانش نیستم. خوششبخت تر باشی عزیزم❤😘😘😘

2738
خانواده هایی که دخترو زودشوهرمیدن خیلیم راضی هستن من یه دوست دارم هروقت باهرکی دعواش میشه میگه خاکبر ...

اره دقیقااا. الان ی دختردایی دارم ۱۳ سالشه. همش خاستگار میاد براش اول ک انقدر گریه میکرد به من میگه ابجی میگف بزور بهمو شوهر بدین مث ابجی طلاق میگیرم بعد همه منو دعوا میکردن میگفتن ببین چی یاد دادی😕😐بعد حالا دیگ با ازدواج مشکل نداره از خاستگارا خوشش نمیاد بازم بهش اصرار میکنن یکیو قبول کن هی میگن دوستات رفتنااا حتی ی خاستگار براش اومده بود انقدر زشت بود تصادف کرده صورتش نابود شده دختز داییه منم خیلی خوشگله تو این سن مگ روش میشه بااون بره بیرون داییم میگف همین خوبه😐😐😐😐😐

عزیزم الهیـــ هیچ وقت دیگه عذاب نکشی وهمیشه شاد باشی وخوب زندگی کنی 😘😘😘

فدای تو مهربون

ممنون بابت این همه انرژی مثبت. نه اتفاقاا قبلا که اذیتم میکرد گریه و نمیدونم بهونه گیری یدونشم به شو ...

عزیزم هیچ نگرانی نداره .فقط باید اعتماد شوهرت بدست بیاری .سیاست زنانه خرج کن .جلو همسرت با دخترش خیلی مهربون تر باش .وقتی باباش دعواش می کنه شما میانجی گری کن و از دختر طرفداری کن .

بیشتر کارهای خوب مادرشوهرت براش بگو از اینکه تو این زندگی خوشبختیت بدست آوردی و حاضر نیستی این لحظه های با هم بودن و با هیچی عوض کنی .از اقتدار و مهربونی مردت جلوش تعریف کن از اینکه  در کنارش احساس غرور میکنی .و خوشحالی از اینکه در کنارش آرامش و امنیت داری .و مطمئنش کن که این زندگی نوپا شالوده اش محکم بنا شده .تو بیشتر کارهات باهاش مشورت کن .همسرت هم مثل خودت آسیب دیده است .خوب می تونید همدیگه رو درک کنید سعی کن به چشم رفیق بهش نگاه کنی .

در مورد تحصیل هم الان که تو اقدام هستی بهش بگو اجازه بده غیر حضوری دیپلم بگیریم .خوشم نمیاد وقتی بچه ام مدرسه رفت میزان تحصیلات مادر بنویسم سیکل .

ولی مواظب باش سر تحصیلت دعوا راه نندازی. ازش بخواه کمکت کنه که بهتر بتونی به بچه هات برسی .

آرزوی خوشبختی برات دارم .

موفق باشی عزیزم

خانواده راضیه ولی دختره بیچاره رو ک هنوز تو عالم رویا و بچگیشه میدن دست یکی ک همه چیزش تواونجاشه واق ...

عزیزم نمیشه خیلی تنهام بابام ک تو زندگیم نیست خانواده پدری ک نیستن. خانواده مادری ک از همون اول اونا باعث بدبختیم شدن خواهربرادرم ندارم بامامانمم رفت و امد نکنم دیگ خیلی تنها میشم

عزیزم هیچ نگرانی نداره .فقط باید اعتماد شوهرت بدست بیاری .سیاست زنانه خرج کن .جلو همسرت با دخترش خیل ...

همه ی اینایی ک گفتی کم و بیش انجام میدم گلم.چشم بازم مرسی.سعیمو میکنم انشالله که بزاره.😘😘😘❤

شوهر دومتو الکی طلاق گرفتی خوب میتونید شه تاشوهر کنید ولا چندشه 

خاب قسمت تو شد تو دومی استپ کن گلم❤

خیلی طبیعیه که از همسر دومت متنفربشی ، کاری که ایشون با شما میکرده روزی چندبار تجاوز بوده ، وقتی از ...

ممنون بابت این همه انرژی مثبت . سلامت باشی گلم❤😘😍

2706