2737
2734
عنوان

مادر ناتنی بیست ساله+بقیه ی حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 9065 بازدید | 229 پست
عزیزم شما دوتا ازدواج داشتی بعد زن این آقا شدی من مجرد بود تک دختر زن یه اقا شدم ک 16سال ازم بزرگتره ...

باخودم عهدبسته بودم بخاطرقضاوتها وسرزنشها اینجا چیزی از زندگیم نگم اماشماگفتین بزارمنم بگم منم مجردبودم که ازدواج کردم بایه مردمطلقه که یه پسر۲ساله داشت و بامن زندگی میکنه تا الان که ۵سالشه ومنم۲۱سالمه😊عاشقانه همدیگرودوست داریم سه تایی وهمش پسرم میگه مامان ما یه خانواده خوشبختیم😉   البته ناگفته نمونه هرازگاهی حرف مامانشم‌میزنه ومامانش این وسطا یه اذیتهایی میکنه ومنم اوایل زیاد حرص میخوردم اما الان بهترشدم وکناراومدم وزندگیموبادنیاعوض نمیکنم☺✋البته شوهرم هم دوست داشتنشو بهم ثابت کرده الهی هزاربارشکرت قربونت برم فقط تنهاکمبودزندگیم یه نینی سالم وصالحه که پسروهمسرم بیصبرانه مشتاقشن❤❤❤

خدایا شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مقصر اصلی مادرته ک فکر کرده دختر زایده باید سریع شوهرش بده دیده با اولیه نشده یکی اومده گفته برو با ...

خانواده هایی که دخترو زودشوهرمیدن خیلیم راضی هستن من یه دوست دارم هروقت باهرکی دعواش میشه میگه خاکبرسرت من ۱۴سالم بودکه ازدواج کردم ۱۶سالم بود بچمو دنیا اوردم شماها به چی مینازین..؟؟؟؟!!!!!! دقت کن تنهاافتخارزندگیش شوهرکردنشه... یه دوست دیگه ام دیروزباخوشحالی پیام‌میدادمیگفت بعدازماه صفر عقدخواهرمه که ۱۳سالشه !!!!!!!! من حتی نتونستم بهش بگم اینکه خیلی کوچیکه اخه ادمایی که همچین منطقایی دارت هیچ جوره هم مجاب نمیشن😳 

خدایا شکرت شکرت شکرت
خانواده هایی که دخترو زودشوهرمیدن خیلیم راضی هستن من یه دوست دارم هروقت باهرکی دعواش میشه میگه خاکبر ...

خانواده راضیه ولی دختره بیچاره رو ک هنوز تو عالم رویا و بچگیشه میدن دست یکی ک همه چیزش تواونجاشه واقعا حالم بهم میخوره ازینجور خانوادها .

دلم واقعا برای استارتر سوخت با این سنش چرا باید ۳تا ازدواجو تجربه کنه.ازمادری کردن فقط شوهردادنو بلدبوده بشدت اعصابم ازش خورده من جای استارتر بودم عمرا دیگه باهمچین مادری رفت وامد میکردم

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
2728

خیلی طبیعیه که از همسر دومت متنفربشی ، کاری که ایشون با شما میکرده روزی چندبار تجاوز بوده ، وقتی از نظر فکری آماده نبودی ، و از اونور هم از طرف خانواده فشار روت بوده که خودت رو حفظ کنی ، ایشون هر دفعه فقط برای تخلیه خودش بهت تجاوز میکرده ، اون ادم رو هیچوقت نمیتونستی دوست داشته باشی ، خداروشکر که الان همسر خوبی داری ، فقط از ته دل به دخترت خوبی کن ، اون کوچولو هم ممکنه زبونش بزرگتر از سنش باشه اما یه گنجیشک بی پناهه ، مراقبش باش ایشالا خدا مراقب حال دلت و زندگیت باشه. 

اسی میزاری😭😭😭😭

ن عزیزم نمیشه 🤦‍♀️😂🙈

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
اوف اسی مامانت چقدر رو مخ بود    

الانم گاهی حرصم میده ولی چی کنم حیف مامانمه

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
سهم منو بده😐 شوهر منو بده😐✌ آخه این عدالته تو سه تا شوهر  من بی شوهر😐✌ حلالت نمیکنم😐😒 ...

😂😂😂🤣🤣اولی مال تو.

بخدا خودم خجالت میکشم. چشم حتما و مرسی گلم

2738
الهی بمیرم واسه دلت انشالله که بهترینا نصیبت شه عزیزدلم❤️❤️❤️❤️

مرسی عزیز دلم زنده باشی

دختر شوهرت باهات رابطش خوبه؟؟؟

گاهی خوبه گاهی بد. من باهاش خیلی خوبم بخدا انقدر بلاها سرم اومده اصلا حوصله خودمم ندارم ولی دلم میسوزه خیلی باهاش را میام بخصوص الان تواین کرونا درس با گوشی خیلی حوصله میخواد

بجای اینکه استرس داشته باشی نکنه بخاطر سقطم بچه دارنشم برو پیش متخصص توضیح بده سونو و ازمایش بده ک ...

رفتم عزیزم گفت مشکلی نیست ولی تنبلی داشتم همش میگم نکنه بهم نگفته مشکل دارم

عزیزم خدار شکربعد اون همه سختی شوهری داری که خوبه و راضی ازش امیدوارم زندگیت پر از شادی و خوشبختی با ...

مرسی عزیز دلم انشالله خدا حاجت تورم بده 

درسته با سن کمت خیلی سختی کشیدی ولی کوله باری از تجربه کسب کردی .  تو زندگی گذشته ات هیچ تقصیر ...

ممنون بابت این همه انرژی مثبت. نه اتفاقاا قبلا که اذیتم میکرد گریه و نمیدونم بهونه گیری یدونشم به شوهرم نگفتم الانم بخاطر درسش خیلی حوصله خرج میکنم باباشم خیلی دعواش میکنه من زیاد خوشم نمیاد جرات نمیکنم چیزی بگم. گلم منو اصلا نذاشتن درسمو ادامه بدم وگرن تا پایه ی سوم راهنمایی معدلم از ۱۹ پایین نیومد به عبارتی خرخون بودم ولی دیگ مامانم نذاشت ادامه بدم :((

شوهرمم الان بیشتر از مامانم محدودم کرده زن قبلیشو خیلی ازاد گذاشته بوده نتونسته جمش کنع تلافیشو سر من درمیاره هیچیم نمیشع بهش گفت باید لال باشم

سلام عزیزم ماهی جان با خواندن نوشته ات هم خوشحال شدم هم ناراحت ناراحت به خاطر زجرایی که کشیدی و خوش ...

مرسی عزیزم بابت این همه مهربونی و راهنمایی . بعله چشم حتما ❤❤❤😍😍😍

2706