2733
2734
عنوان

مادر ناتنی بیست ساله+بقیه ی حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 9065 بازدید | 229 پست

والا بنظرم شوهر قبلیت معمولی بود تو زیادی سردی چون منم شوهرم هر دفعه میرفتم خونشون یافته میموندم هروقت از سرکار میومد میرفتیم زیرزمین که اتاقشه حرف میزدیم می خندیدیم خوراکی می خوردیم رابطم داشتیم اگرم اون میومد خونمون من یلحطه اتاق میرفتم پشتم میومد بوسم میکرد بغلم میکرد میگفت دلم تنگ شده برات چون راهمون دور بود ازهم 

بنظرم همون شوهر دومیت خوب بود میدونستی بچه ننه بودنشم درست کنی با سیاست 

منم الان بعد سه سال هنوز شوهرم گرمه و احساس میکنم همه دیگه فهمیدن اما من خیلی دوست دارم و ناراضیم نیستم  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خوندم سرنوشتتو عزیزم واقعن برا ی دختر ۱۴ساله خیلی سخته مادرتونم نمیدونم چ فکری کرده شمارو اون سن نا ...

فداتم سلامت باشی عزیزم مرسی وقت گذاشتی

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سرنوشتت پراز سختی بوده ولی روپای خودت باش همه چیو گردن بقیه ننداز خودت زندگیتو مدیریت کن. مهم ...

مرسی وقت گذاشتی عزیزم

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
خب آلان خوشبختم ..شاید با یه پسر مجرد ازدواج کرده بودم خوشبختی الانم نداشتم..پسر شوهرم خیلی دوسم دار ...

خوشبخت باشی همیشه عزیزم

2728
خدارو هزززززززززززاران بار شکر که میگی خوشبختی انشااله همیشه دلت خوش باشه

مرسی عزیزم سلامت باشی همچنین

اخیییی دلم برا شوهر دومت سوخت  ولی امییییییدوارم بهترینا برات اتفاق بیفته

مرسی عزیزم

خوشبخت باشی همیشه عزیزم

ممنون گلم

2738
عزیزدلم اسی انشالله خوشبخت شی از ته دل ارامشو میخام برات عزیزم شوهر دومت هم ازدواج کرد ؟؟؟ میبینیش ...

نه هنوز ازدواج نکردع بلع دوسه باری دیدمش خیلی مظلوم نگام کرد انشالله خوشبخت بشه

اصلا دکتر نرفتی؟

الان تحت نظرم یع ماهه اولین باره اقدام کردم که پریود شدم. دکترم که گفت مشکلی نیست دیگه نمیدونم

الان تحت نظرم یع ماهه اولین باره اقدام کردم که پریود شدم. دکترم که گفت مشکلی نیست دیگه نمیدونم

یه ماه هنوز خیلی زوده انشااله که شما هم زودی مادر میشید

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
بخدا اینستا ندارم هیچ برنامه ای تو گوشیم ندارم جز نی نی سایت ک میام...هر موقع کارم داشتی بیا همین جا ...

باشه عزیزم مرسی

والا بنظرم شوهر قبلیت معمولی بود تو زیادی سردی چون منم شوهرم هر دفعه میرفتم خونشون یافته میموندم هرو ...

خب برا ما فقط نزدیکی بود . نمیدونم شایدم من زیادی سرد بودم اون موقها . خیلیم بچع بودم سیاست بلد نبودم همش با دعوا کارمو پیش میبردم یا گریه. انقدر دعوا کردیم ی ذره احترام بینمون نموند

یه ماه هنوز خیلی زوده انشااله که شما هم زودی مادر میشید

انشالله عزیزم

داستان زندگیت رو خوندم نظرم رو میگم نوشته بودی ظاهر واندام زیبایی داری اینا خودش ی امتیازه برای زن ولی همش نیست زبان خوش واخلاق نیکو مرد رو جذب میکنه همانطور که ثروت اولین نامزدت تورا جذب نکرد و جوان بودن نامزد دومت هم برات زندگی نشد وی مرد باید هم در امد داشته باشع وهم سن وسالش به شما مناسب باشه وهم زبان واخلاق خوبی داشته باشه شما هم باید به رفتار واخلاقت خیلی توجه کنی و همسرت و فرزند همسرت رو از خودت نرنجونی نزار کسی بهت زور بگه ولی بد خلق نباش گذشته هر کس جزو زندگیش هست باید درس بگیری از اون 

تنهای تنهای تنها
2706