2726
عنوان

مادر ناتنی بیست ساله+بقیه ی حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 9063 بازدید | 229 پست
خدا لعنتم کنه با این سرنوشتم. شوهره سومم دختر داره . از زنش جدا شده

عزیزم تو هرسه تا ازدواجت فقط تقصیرهارو میندلزی گردن بقیه و سرنوشت یکم رو خودت کار کنی بد نیست!

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترش چن سالشه؟

۷

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
خدا لعنتم کنه با این سرنوشتم. شوهره سومم دختر داره . از زنش جدا شده

عزیزم همه ادما تو زندگی سختی میکشن 

چرا خودتو لعنت میکنی

مهم حال الانته 

از زندگیت راضی هستی؟

ترخدا دختر شوهرتو مثل دختر خودت بدون 

اون کارایی که مامنت در حقت نکرد تو درحق اون دختر بکن

بنطرم مادر یه دختر بودن خیلی سخته 

یسوال دارم

اگه شوهرت عاشق زن سابقش بود چرا جدا شده ازش

2728
عزیزم تو هرسه تا ازدواجت فقط تقصیرهارو میندلزی گردن بقیه و سرنوشت یکم رو خودت کار کنی بد نیست!

الانم خیلی بلاها سرم میاد بزرگ شدم تحمل میکنم واسه حفظ زندگیم تلاش میکنم اما خب دلگیرم از سرنوشتم

اصݩ مَݩ دردَم و طُ خَط بِه خَط دَرمونۍ!🔐♥️‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎
عزیزم همه ادما تو زندگی سختی میکشن  چرا خودتو لعنت میکنی مهم حال الانته  از زندگیت راضی ...

خب خیلیا سرزنشم میکنن هم اینک یادم میوفته خودم مقصر بیشتره بلاهام ناراحت میشم.

اره خوبم باهاش ولی بعضی وقتا اذیتم میکنه مثلا اوایل هی از خاطرات گذشتشون میگف یا میگف بابام عاشق مامانم بود مثل زنای گنده حرف میزد اصلا مث بچه ها نبود. هیچی ب هیچ کس نمیگفتم ولی انقدر شبا گریه میکردم شوهرم بدش میومد خدارشکر تونستم همه چیو کنترل کنم.

میگن زنش رفیق باز بوده شوهرم راضی ب طلاق نبوده ب زور طلاق گرفته رفته بعد پشیمون شده شوهرم قبول نکرده. بعد دخترش اوایل میرف پیش مامانش میومد خیلی اذیت میکرد منو فکر کنم زنه بهص یاد میداد خیلی روزای بدی بود

خب الان زندگیت چطوره   شوهرت اخلاقش خوبه؟

خدارشکر خوبه همه زندگیا پستی بلندی داره . شوهرم خیلی خونسرده ولی یجورایی بعم ثابت کرده دوستم داره اون بهم محبت میکنه منم با محبت ب دخترش جبران میکنم

بنظر من شوهر دومت مشکل خاصی نداشته...دلخوریو ناراحتی تو همه زندگیا میشه...شوهرت جای اینکه بره بهت خیانت کنه تلاش میکرده فقط باتو رابطه برقرار کنه‌..جوون بوده گرم بوده...باید پابه پاش میومدی...بخاطر خجالت و حرف بقیه حاضر نبودی تو نامزدی باشوهرت تنها باشی...باید رو خودت کار میکردی...زود به طلاق فک کردی..

مگه این شوهرتم مشکل خاصی داره؟

نه ولی خب مامانش خیلی تو زندگیمون دخالت میکنه. خوده شوهرم آقاس بعضی وقتا ناراحتم میکنه ولی سریع از دلم درمیاره. عاشقشم. با مامان و دخترش گاهی مشکل دارم اونم مادر شوهرم نباشه دختره هرچی بگم میگه چشم . همش بغلم میکنه بوس میکنه اما مادرشوهرم باشه پیش اون هی لوس بازی درمیاره جیغ میزنه سرم 

در کل خدارشکر

بنظر من شوهر دومت مشکل خاصی نداشته...دلخوریو ناراحتی تو همه زندگیا میشه...شوهرت جای اینکه بره بهت خی ...

اصلا مطمعنم چند جلسه میرفتم مشاوره همه چی خوب میشد اون بیچاره خیلی تلاش کرد . الانم هنوز زن نگرفته میگف تا یکی مث تو پیدا نکنم زن نمیگیرم خیلی عاشقم بود چن بار تازگیا دیده بهمو انقدر مظلوم نگام کردش. انشالله خوشبخت بشه

خب خیلیا سرزنشم میکنن هم اینک یادم میوفته خودم مقصر بیشتره بلاهام ناراحت میشم. اره خوبم باهاش ولی ب ...

عزیزم خب این دختر رو هم مادرش پر میکرده هم مادربزرگش

ولی تو بکشونش سمت خودت

بچه از هرکس محبت ببینه بهمون سمت کشیده میشه 

دلم میخواد زندگیت گلستووووون بشه ان شالله

عزیزم خب این دختر رو هم مادرش پر میکرده هم مادربزرگش ولی تو بکشونش سمت خودت بچه از هرکس محبت ببینه ...

مرسی عزیزم انشالله خدا هرچی میخوای بهت بده😘💖

مرسی عزیزم انشالله خدا هرچی میخوای بهت بده😘💖

عزیزم الان که داستان زندگیتو گفتی باید مثل این باشه که ذهنت ریختی بیرون و دیگه اصلا به گذشته بر نگردی 

بچسب به زندگیت و زندگیتو بساز

میگن وقتی رفتی تو یه خانواده که بزرگترها زیاد بهت اهمیت نمیدن تو از کوچیکترهاشون شروع کن

تو الان تو بهترین شرایط هستی که خودت و زندگیتو بسازی به دختر شوهرت اهمیت بده فک کن همون بچه سقط شده خودته مثل دخترت دوسش داشته باش اگه رفتار بدی داره بخاطر بچگیشه همه بچه ها همینطورن 

به اون بچه و شوهرت محبت کن احترام خانواده شوهرت رو داشته باش انشالله خوشبخت ترین زن دنیا میشی

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
2706