1822
1823
عنوان

شوهرم اینو استوری واتساپش😔😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 111 پست
😂 😂😂 ب شوهرم گفتم میگه منم باید بذارمش برات

🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۹۹/۹/۹ من حامله م😍😍😍😍دکترم برای ۳ماه ال دی داده از الان تا بعد۹۹/۹/۹..ولی من اون موقع حامله م،،می‌دونم اینو😂😂😂😂😂 خدایا ممنونم بخاطر سلامتیم. برای فرصت دوباره که بهم دادی. ازین به بعد بیشتر از همیشه قدر سلامتیمو میدونم.بیشتر از قبل شاکرم. خداجونم بی زحمت یه نی نی هم بده به ما، دل منو همسرمو شاد کن(28)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه https://harfeto.timefriend.net/999401519
🤣🤣🤣🤣🤣  تو ام بذار کلاغ وقتی قهر میکنه ۱۰۰ تا گردو به نفع باغبونه

😂😂😂😂😂😂

شما 1 نفر از ۷میلیارد انسان  روی 1 سیاره از 8 سیاره در مدار یک ستاره در 1 کهکشان از 2 هزار میلیارد کهکشان در کیهان هستید،همین....این همه غرور و تعصب و خودبزرگ بینی چرا؟

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

چی بگم بهش دارم دق میکنم 

بگو چقدر بچه ای که با این مسخره بازیا داری توجه جلب میکنی...خجالت نمیکشی ؟؟چرا ما دعوا داریم باید بقیه متوجه بشن

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
😂 😂😂 ب شوهرم گفتم میگه منم باید بذارمش برات

بگو بهش چی بگم که عبرت بشه براش

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
1883
بگو بهش چی بگم که عبرت بشه براش

شایدم عزیزم فقط با شما اشتراک گزاشته جواب نده مشکلتو باهاش حل کن

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

من باشم اصلاا ب رو خودم نمیارم

شما 1 نفر از ۷میلیارد انسان  روی 1 سیاره از 8 سیاره در مدار یک ستاره در 1 کهکشان از 2 هزار میلیارد کهکشان در کیهان هستید،همین....این همه غرور و تعصب و خودبزرگ بینی چرا؟

وا چه بچه س

چراباید مشکلاتتون رو بقیه بفهمن

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                
1794
ترکی بلدی مگه اسمشو زدی بنیم حیاتیم؟؟😁😂

اره عزیزم اردبیلیم ولی اصالتا مال کشور اذربایجانیم  باکو  

ترکییاستامبولی  فرق داره  کمی با زبون ما

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
1718