1874
1823
عنوان

شوهرم اینو استوری واتساپش😔😭+عکس

2028 بازدید | 111 پست

فقط خانوما چی جوابشو بدم  یه بحث کوچیک کردیم باهم  هر چی میشه مجازی یه چی میزاره چی بگم اخرین بارش باشه الان میزارم کو  

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست  برام یه صلوات میفرسی ❤🥰🌺

اینه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست  برام یه صلوات میفرسی ❤🥰🌺

اوه چه بد🤐🤐🤐🤐

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

😐😐😐😐😐زندگیاتونو نریزید تو مجازی

اقا من تصمیم گرفتم متعادل باشم 😁پس امضامو عوض میکنم فقط سررررر جدتون به اسم کاربریم گیر ندید ، خداوکیلی ینی چی ک ریپلایم میکنید میگید دختر مهربون با ادب از این شوخیا نمیکنه از این حرفا نمیزنه😒بابا منم ادمم خو یه کاربرم مثل شماها☹اون لحظه حالم خوب بود یا چی یادم نی اسمم اینو زدم ک قورتم ندید باز قورتم میدید اگر به نام کاربری بنده گیر بدین به نی نی یارها میگم (انگار مهد کودکیم اره😄) مهد کودکی هم بگید اونم میگم به نی نی یار 😁😁😁😁کلا ولم کنید اه مرسی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩تا میتونید لایکم کنید و تگم کنید 🤭خیلی ذوق میکنم 😁😁😁

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

🤣🤣🤣🤣🤣 

تو ام بذار کلاغ وقتی قهر میکنه ۱۰۰ تا گردو به نفع باغبونه

+عــــــشــــــق یـــــا پـــیــــتــــزا؟؟🍕🍫_پــنــیـره اضـــافـــه لــــدفـــــن+.+💿🌈✊🏻               
اوه چه بد🤐🤐🤐🤐

چی بگم بهش دارم دق میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1856
1826

اوه😶

شما 1 نفر از ۷میلیارد انسان  روی 1 سیاره از 8 سیاره در مدار یک ستاره در 1 کهکشان از 2 هزار میلیارد کهکشان در کیهان هستید،همین....این همه غرور و تعصب و خودبزرگ بینی چرا؟
😐😐😐😐😐زندگیاتونو نریزید تو مجازی

من یادم نمیاد اخرین دفعه کی استوری گذاستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میزاره توببینی ..هربار بزارش رو بیصدا و ابدا نگاش نکن.مطمئنن میزاره کنار

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۹۹/۹/۹ من حامله م😍😍😍😍دکترم برای ۳ماه ال دی داده از الان تا بعد۹۹/۹/۹..ولی من اون موقع حامله م،،می‌دونم اینو😂😂😂😂😂 خدایا ممنونم بخاطر سلامتیم. برای فرصت دوباره که بهم دادی. ازین به بعد بیشتر از همیشه قدر سلامتیمو میدونم.بیشتر از قبل شاکرم. خداجونم بی زحمت یه نی نی هم بده به ما، دل منو همسرمو شاد کن(28)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه https://harfeto.timefriend.net/999401519
1718